Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
 71/125 A kérdező kommentje:

oké, utalhatjátok a pénzt


mert ugye a passzivitásnak az is része, hogy én dolgozzak meg azért h nekem jo legyen.


100% passzivitás

2019. jún. 1. 12:39
 72/125 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, ha ronda vagy, miért akarod, hogy úgy tekintsenek rád, mintha jól néznél ki. Ez olyan, mintha azt akarnám, legyen olcsó a gyémánt, mert nen fair, hogy nem tudok magamnak venni.


Igen, a nőknek és a férfiaknak is a szép emberek, szép dolgok tetszenek. Erre 30 évesen jöttél rá?

2019. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 A kérdező kommentje:
bocsánat, de ronda nők önmagukhoz képest sokkal jobb pasikkal is szexelhetnek.
2019. jún. 1. 12:46
 74/125 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz elképzelnem mennyire szélsőségesen rossz a külsőd vagy mennyire szélsőséges az önkép zavarod ha a deformált, nagyfejű, beszélni alig tudó srác szerinted jól vagy legalábbis jobban néz ki mint te.

Az eredeti kérdésedre nem igazán tudok válaszolni mert összesen két pasihoz volt közöm tinédzser korom óta és az egyikkel öt éve kapcsolatban vagyok. Nem igazán volt olyan próbálkozó aki szingliként talált meg.

Azt le tudom írni hogy az első csenevész próbálkozásom 18 évesen miért hiusult meg. A srác nem volt az esetem de sok jellembeli dolgot hozott amiről úgy gondoltam megfelel nekem. Kedves volt, figyelt rám, jól el tudtunk beszélgetni. Viszont azt nem lehet kiküszöbölni ha nem vonz szexuálisan a másik. Vehet akármit, lehet akármilyen kedves ha a külseje taszít. Emellett a jelleme se felelt meg nekem. Túlságosan oda tette magát. Nem volt igazi akarata az volt amit én akartam, ha épp ő "döntött" azt úgy tette ahogy szerinte akartam. Egyszerűen semmi férfias nem volt benne. Emellett se fájdalom tűrő képessége nem volt, se erős kisugárzása és rettegett a rovaroktól. Az előttem levő két férfi minta ami hatással volt az ízlésem alakulására nem azonos ezekkel. Egyszerűen ahogy telt az idő nem csak fizikailag de semmilyen más módon se vonzott, sőt egyre jobban taszított. Érthető miért lett vége és rengeteg mindent tanultam magamról abban a pár hónapban. Utána néhány hónappal lépett be az életembe a mostani párom aki nagyon sok olyan tulajdonsággal bír ami vonzóvá teszi mind tudatos mind ösztönös szinten.

Ő se egy adonisz. Sőt a környezetem erősen megoszló módon reagált. Volt aki kerek perec közölte hogy hülye vagyok és a többség ha mást nem célzott rá hogy neki aztán nem kéne, de olyannal is összefutottam akinek tetszett. Mindenesetre nem a külseje fogott meg, bár az évek alatt formálódott annyit hogy egyes részeit kifejezetten gusztusosnak találom. Amit külsőben írni tudok róla hogy 168 cm magas 82 kiló aminek csak egy része izom, amikor összejöttünk még ennyire se volt izmos, csak az elmúlt egy-két évben kezdett hébe-hóba gyúrni. Nem volt bejelentett munkája feketén próbált egy vállalkozást összehozni, nem volt autója sem ami itt vesszőparipa szokott lenni és egy erősen lepukkant (bár saját) lakással rendelkezett. Egy utazáson sodródtunk egymás mellé és megfogott a humora és magabiztossága.

Azt írod a szép fiúknak el van nézve ha lelki toprongyok. Nincs igazad. Annak van elnézve aki el tudja magát adni. A párom nagyon magabiztos és célratörő, törekvő az élete legtöbb területén de érzelmileg hihetetlenül labilis volt, néha még mindig nehéz vele. Szerelmes lettem és sok olyasmit néztem el, viták, féltékenykedés, lelki zsarolás, bizalmatlanság amit mostani higgadt fejemmel nem néznék el. Mert egy idióta aki megteszi. De a szerelem idiótává tesz. Nekem pedig ahhoz hogy szerelmes legyek magabiztos fellépés és önbizalom kell. A magam részéről veszettül ösztönösen döntök arról ki kell és ki nem. Később megtérült azt hiszem az hogy az elején tűrtem. A párom hálás amiért kirángattam a szarból, bár ha holnap szakítunk és újra ebbe a helyzetbe kerülök mással tuti nem csinálom végig. Mindenesetre nyertem egy egész stabilan működő kapcsolatot, mostanában azt mondhatom hogy érzelmi biztonságot, rengeteg tapasztalatot és egy olyan férfit aki megbecsül. Ezeken felül ha most ránk nézel csak azt látod hogy a jól menő vállalkozónak jut nő akkor is ha alacsony, ha van hasa és átlagos az arcszerkezete. A hátteret se te se más nem venné észre.

Könnyű azt mondani hogy mert a gazdag, meg szép embereknek van nője én is ezt akarom, meg hogy nekik minden el van nézve de ennél azért sok esetben mélyebb a történet.

Ami "megütötte a fülemet" itt a sorok között hogy : "tőlem a biztonságot várják és hogy húzzam az igát és feltétlenül kedves legyek...mivel ezt nem adom meg, igy ismét csak nem osztanak lapot"

Tehát te úgy szeretnél barátnőt hogy nem vagy jóképű, nem hozod az anyagi jólétet, nem vagy kedves és a kapcsolat adta biztonságérzetet (nem tudom anyagi vagy lelki szinten gondolod-e) se adod meg. Egy főnyeremény lehetsz.

Olyan vagy mint egy durcás gyerek mert a másiknak is lehet akkor neked is de tenni már ne kelljen érte. Az élet nem így működik. Semmilyen téren.

Ahelyett hogy ülsz a saját bánatodban, mocskolódsz, elméleteket gyártasz és utálsz mindent és mindenkit inkább keress megoldást. Ne arra hogyan legyen nőd, mert azt (bár ugyse fogod elhinni) hozza a lelki béke, hanem arra hogyan legyél boldog.

Ha holnap bekopogna az életedbe miss tökély egy csapásra minden ultra rózsaszín és cukorszirupos lenne az életedben? Vagy elmarnád magad mellől mert a szemellenződ esélyt sem adna arra hogy megbízz benne és élvezd hogy együtt lehettek?

2019. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
80%

"bocsánat, de ronda nők önmagukhoz képest sokkal jobb pasikkal is szexelhetnek"


Egyrészt bárcsak, másrészt nem akar mindenki getciürítő lenni.

2019. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 A kérdező kommentje:

nekem egyik napról a másikra megoldódtak a problémáim amikor lett nőm


amikor elhagyott, akkor meg egyik napról a másikra minden

ÚJRA rossz lett...sőt még rosszabb mint előtte


konkrétan pánikbetegség

2019. jún. 1. 12:51
 77/125 A kérdező kommentje:

és mit tudtam csinálni? Járni mégis szórakozóhelyekre, EGYEDÜL


és reménykedve, hogy nem fogok összeesni váratlanul


most pl fesztiválra megyek egyedül, bár gondoom nem lesz kellemes majd nőkhöz odamenni, akik pörgőrugással utasítanak el jobb esetben


rosszabb esetben majd random fiuk is beugranak megvédeni a nőt (értsd: lecsapni a lehetőségre, hogy egy vert helyzetben lévő valakibe még egyet rugjanak)

2019. jún. 1. 12:54
 78/125 anonim ***** válasza:
80%
De szánalmas vagy bzmeg, egy punci elmulasztja a pánikbetegséged? Beteg sz@r.
2019. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 A kérdező kommentje:
tehát ahol tavaly a VIP részen verettük a fullos nőmmel, celebek között, most egyszerü kis fesztivállátogatóként kell majd kuncsorognom és remélni, hogy nem fognak belelökni a balatonba
2019. jún. 1. 12:55
 80/125 anonim ***** válasza:
87%

Elárulom, ha pina mellett nem vagy pánikbeteg, akkor nem vagy pánikbeteg, csak egy kbszott nagy hisztikirálynő.


Ezt nem írtam volna le, ez qrva gáz egy 30 évestől, hogy hangulatjavítónak puncit keres.

2019. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!