Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
2019. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 A kérdező kommentje:

áprilisban tinderről átmentem egy olyan nőhöz, aki megmondta hogy neki csak szex kell.


ilyen ursula tipusu 180 magas nő volt, és adagolta ezt a nagy fellengzős szöveget, hogy ő minden pasit elvarázsol és az ujja köré teker.


Hát nem tudom, én csak azt érzékeltem belőle, hogy nagyon SOK. Lehet, hogy valaki fél tőle, meg bedől a trükkjeinek, de én szerencsére nem


Nem lett szex, mert otthagytam.


Nagyon lassan értem meg az érzelmi dolgokat, de a nőnek a manipulációi agyi szinten hamar leestek, ahogy próbált belőlem személyes részleteket manipulációval kinyerni.


undoritó

2019. jún. 1. 12:09
 53/125 anonim ***** válasza:
79%

Azt tapasztaltam az utóbbi időben, ami itt a gyakorin is jól látható jelenség, hogy nagyon sok pasi nem talál nőt. Ennek a következménye sajnos taszító a számomra, és leginkább emiatt "koptattam le" embereket. A legtöbb nem jóképű pasi kétségbeesett, annyira akarnak nőt, hogy az első randi után már nem hagyják az embert levegőt venni sem. Görcsösen ragaszkodnak a nőhöz, emiatt túl gyorsak, nyomulósak, levakarhatatlanok lesznek. Pl randi végén már egyből le akarják fixálni a következő talit, 5 perccel elválás után már jönnek az üzenetek, másnap már hívogat, harmadnap már kb elvenne feleségül. Ettől nagyon kivagyok, mert tudom hogy nem azért van mert olyan nagyon megkedvelt volna, egyszerűen nem akarja elereszteni az "elejtett vadat", ha már végre egyszer sikerült.


A jóképű pasikban inkább az a vonzó, hogy van önbizalmuk, nem nyomulósak, adnak a dolognak időt mert nem félnek attól, hogy lecsap majd más a nőre. Emiatt a nők számára is izgalmassá válnak.

2019. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 anonim ***** válasza:
11%
Az itteni válaszok remekül példázzák, mekkora gyűlölet van a nőkben azok iránt, akik nem születtek jóképűnek.
2019. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/125 A kérdező kommentje:

azért lássuk be hogy a törzsvendég fickó JÓL néz ki.


mert jóképü


jók az adottságai, abból csak elvett neki a természet


nekem pl eleve nem is adott jó tulajdonságokat

2019. jún. 1. 12:10
 56/125 anonim ***** válasza:
88%

basszus NINCS KEZE ÉS LÁBA. te meg itt sírsz mert nem születtél jóképűnek.


ha ebben nem látod mennyire álszent és idióta vagy, akkor nem tudom miből fogod. úristen.

2019. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/125 A kérdező kommentje:

bocsi én nem voltam sosem ilyen akaszkodó.


ha én is mutatom hogy NEM ÉRDEKEL


akkor egyszerüen otthagynak


értelemszerüen a jóképü pasiknál ott a veszteség érzése, ki szeretne lemaradni egy jó pasiról


én nem engedhetem meg ezt magamnak


ha azt csinálom, amit a jó pasik, akkor én csak bukok vele

2019. jún. 1. 12:12
 58/125 A kérdező kommentje:

tőlem nem azt várják amit a jópasiktól


a jópasiktól a jó szexet várják, én hiába tudom ezt megadni, nekem erre nem osztanak lapot


tőlem a biztonságot várják és hogy húzzam az igát és feltétlenül kedves legyek...mivel ezt nem adom meg, igy ismét csak nem osztanak lapot

2019. jún. 1. 12:14
 59/125 anonim ***** válasza:
13%
A kezetlen-lábatlan pasas egy szélhámos. Mivel nem sok munkára alkalmas ilyen állapotban, kitalálta, hogy megjátssza, mennyire boldog így, és ezzel fog pénzt keresni. Nője is azért van, mert híres és gazdag. Ez felülír minden testi hibát vagy fogyatékosságot.
2019. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 A kérdező kommentje:

igen, ilyen fogyatékosokból lett motivációs előadók vannak amugy szép számmal...


volt egy törpe és deformált csávoka is, aki szintén kijátszotta ezt a feleség kártyát


tett fel videokat, hogy smárol a fiatal nőjével.


csak szegény nő nem birta leplezni az undort az arcán.


gondolom kellett a pénz

2019. jún. 1. 12:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!