Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/125 anonim ***** válasza:
36%
Nem eleg a masik kerdesed? Nincs ertelmesebb dolog, amit csinalhatnl??
2019. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/125 anonim ***** válasza:
98%

Nem volt 5 (tudom, hogy nem fogod elhinni, de nem minden nő előtt áll sorba egy hadseregnyi férfi).


1. Mert 2 évvel fiatalabb volt nálam (én 16 voltam), nem egy városban éltünk, nem volt semmi közös témánk, folyton csak magyarázott olyan dolgokról, amikhez én nem tudtam hozzászólni.


2. Erőszakos és gyerekes volt, sz@rt a kéréseimre.


3. Vele vagyok együtt, mert a kezdetektől fogva megértjük egymást, rengeteg közös témánk van, egyezik az étékrendünk. Neten ismeretm meg, már akkor szimpatikus volt, mikor még képet sem láttam róla. A kép nem változtatott semmin, kinézetre teljesen átlagos.

2019. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/125 anonim ***** válasza:
85%
Ha ilyen véleménnyel vagy a nőkről ne csodálkozz, ha a nők is ilyen véleménnyel vannak rólad. Ha pedig ennyire okos és tudálékony vagy, akkor próbálj a nagy tudásod és elméletek alapján barátnőt keresni, meglátod nem fog sikerülni. Ha egyszer nem vagy vonzó valakinek, nem tudsz mit csinálni. Változtass magadon hogy máshogy lássanak kívülről a többiek.
2019. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/125 A kérdező kommentje:

tinédzserek helyzete még más a naivságuk miatt...


én már öreg róka vagyok, 30 éves

2019. jún. 1. 11:12
 15/125 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog, hogy csúnyának születtél és gyűlölködsz a nőkre és a nálad helyesebb férfiakra és rajtad kívül degradálsz mindenkit. Azt tanácsolom, hogy kicsit válts nézetet, mert pl téged 2mondat után ott hagynálak. Nem okosnak csak okoskódónak látlak. Szedd össze magad, nem minden nő hülye azért mert te nem találod a helyed a világban.
2019. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/125 A kérdező kommentje:

a poén az az, hogy jártam egy tőlem idősebb orvos nővel, aki elég jól nézett ki


persze megszólt hogy mi az hogy nem az érzéseimre hagyatkozva ismerkedem, hanem szisztematizálok


ez a kapcsoalt több mint egy évig tartott


azóta a nő last minute családalapitási tervet probálja , ami még a 0. lépésnél tart, azaz kell egy pasi. MIÉRT NINCS PASI? PASI....ezek szerint én nem voltam PASI


hanem valami más....


és most látom hogy youtubeon olyan videokat lájkolgat, ahol oylan témák mennek, hogy "hogyan csábitsuk el a férfiakat"


WOW...ez elég hippokrit mozdulat

2019. jún. 1. 11:15
 17/125 A kérdező kommentje:

EGY KÉRDÉST MUTASAATOK, ahol egy nő panaszkodik, és ugyanugy kapja a savazást, mint egy férfi.


de neeem, ha egy nő panaszkodik, akkor kapja a privát üzenetetket ahol dicsérik és szidják vele együtt a világot....ő véletlenül sem hibás, csak egy ártatlan áldozat


UNCSI

2019. jún. 1. 11:16
 18/125 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartod szánalmasnak, hogy ennyire nyomon követed, hogy ő éppen mit csinál?
2019. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/125 anonim ***** válasza:
37%

Sztem a kérdező jellemével semmi baj sincs, csak nagyon el van keseredve, ill. keresi a válaszokat az esetleges kudarc(ok) miatt.

Én lehet, h ufó vagyok, de igenis a legperdöntőbb a választásomnál, h vonz-e szexuálisan, vagy sem. Rengeteg nagyon klassz férfi van és jól is néz ki (nem kell brutál jó kinézetre gondolni, csak úgy zusammen helyes), de egyszerűen vmiért nem vonzó úgy. Nekünk nőknek vhogy ez a szexuálisan vonzó sokkal kevesebbszer van, mint a férfiaknál. Ez nem tudom mitől van.

Ennyi a történet, sztem ezeket a dolgokat nem lehet megmagyarázni és válaszokat keresni rá.

2019. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/125 anonim ***** válasza:
78%
De nem értelek, neked is biztos az tetszik, aki neked tetszik. Te sem jössz össze olyannal, aki neked nem tetszik. Miért bűn, ha a nőknek is tetszenek a helyes férfiak, ahogy a férfiaknak a csinos nők?
2019. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!