Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasi, már elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi, már elmúlt 20-22 éves, és még sosem volt nővel, miért nem megy fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
Pár éve nekem is elég nehezen ment a társkeresés de már akkor gondolkoztam rajta. Inkább egy hivatásos, mint a magányosság. Tudom, hogy a nők számára ez undorító, de nem kell elmondani senkinek(csajoknak meg főleg). Ezekkel a lányokkal beszélgetni is lehet és szerintem sokat segítene itt sok pasinak az is.
2018. dec. 7. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

Én azért nem megyek, mert egy prosti nem adhatja meg, amire vágyom. Ennyire egyszerű.

Lefeküdni egy ismeretlen emberrel, aki csak a pénzedért tölt időt veled magányosabb dolog, mint egyedül lenni.

2018. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

Mert ha a barátnőddel vagy akár valamelyik ismerősöddel szeretetből, valós vonzalomból dugsz, az sokkal jobb, mintha egy be ekizett prosti kényszerből, undorból nyulna hozzád.


20 évesen azért még nem írnám le az embert, 22 évesen már el lehet kezdeni gondolkozni, hogy mi lehet a gond.

2018. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
31%

Él egy ilyen téves kép a férfiak fejében, amit valószínűleg az anyukájuk és a társadalom ültetett a fejükbe még kisfiú korukban, hogy prostihoz menni az valami nagyon züllött és ördögtől származó dolog, holott a nők megvásárlása az eredetileg egy arisztokrata szokás. Casanova is ugye leírta az életútját és hogy több mint 100 nővel szexelt, igen ám de abból 75-80 nőnek a kegyeit saját bevallása szerint is egyszerűen megvásárolta. Tehát nem voltak mások mint prostik, csak annak idején ez nagyon újszerű volt. Mégis őt mint nagy nőcsábászt tartanak számon, amikor simán csak qrvázott.

De ami a legfurcsább számomra, hogy a legtöbb "normális" nőre sokkal több pénzt költ egy férfi mint amennyibe a dugás kerül örömlányoknál, mégis ezt sokkal jobban elfogadják társadalmilag, hogy megszakadni a munkában azért, hogy egy hétköznapi nő elvárásainak megfelelj, mint sem hogy fizetni direktben a szexért.

2018. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem a dugás hiányzik, hanem a szeretet.
2018. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%

Mi közöd neked ahhoz, hogy én megtartom az első szeretkezést a szerelmemnek?

Elmúltam már 25 is és végigvetkőztethettem volna a fél várost de nekem mást jelent férfiként élni.

Eljön az ideje annak is, nem érdekel senki sürgetése. Nekem nem fáj végignézni ahogy sorban mennek férjhez azok a lányok akik velem is el tudták volna képzelni.

Nekem barát, bajtárs, örök támasz, anya, gondviselő, menedék, szerető, féltenivaló, legdrágább és még sok minden lesz a társam egy személyben..ezért az idóm nagy részét is rá fogom áldozni..ez most nem kivitelezhető..még legalább 2 év meló..

2018. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%
Mert jobb nekik a gyakorin sírni a nők "nagy" igényeiről meg "szemétségéről", hogy egyiknek sem kellenek. Én nem ítélnék el egy férfit, mert fizetett a szexért. Az összes örök szűz, férfinak csúfolt lúzer, aki nem kapott nőt 20-22 éves koráig, tele van feszültséggel meg gyűlölettel a világ felé. Egyébként egy fizetős lány - persze nem az útszéli k..vákra gondolok - valószínűleg jobban ad a higiéniára, mint a dizsiben meg tinderen összeszedett ribizlik, akik bár közvetlenül nem kérnek pénzt, mégis összefekszenek mindenkivel.
2018. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ennek a fő oka az h nincs rá pénze. Példaként említeném pl a torrentezést. Pénz nem kell hozzá csak 1 alap PC és egy sima 2-300 megás net. Utána ingyen megszerezhetsz minden digitális cuccot ? Igen. Pénzbe kerül ? Nem. (Nettet úgy is fizetsz.)


20-22 az még 60-70%-ban diák. Nincs jövedelmük.

Csak csajt nem tudsz letölteni, ezért sír a szájuk a GYIK-en férfi többletröl meg minden f....ságról.

2018. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

1, nincs rá felesleges pénz

2, nem akarok kihasználni egy nőt sem (ez alatt azt értem, hogy nincs vonzódás a másik részéről)

3, elég egy ilyen alkalom és a nők többsége soha nem fog veled összejönni, az meg hogy eltitkoljam, az nem megy

4, én se élvezném azzal a tudattal, hogy a háta közepére se kíván

5, nem a szex hiányzik leginkább, hanem hogy férfiszámba vegyenek, hogy szeresen valaki, ezt senki nem fogja megadni semennyi pénzért sem, ezt nem lehet megvenni.

2018. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy a nők számára ez undorító


Nekem van olyan barátnőm, aki régen prosti volt. Mesélte, hogy sokszor csak dumálni jártak át hozzá az állandó kuncsaftok. Persze voltak szar tapasztalatai is.

Nem tartom undorítónak, csak azt amikor finnyáskodva megjegyzik az ilyen csávók, hogy nekik ám tiszta barátnőjük legyen, aki még senkivel sem volt.

2018. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%

" hogy nekik ám tiszta barátnőjük legyen, aki még senkivel sem volt."


20 felett nem nagyon találsz szűz csajt MO-n :)

2018. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!