Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasi, már elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi, már elmúlt 20-22 éves, és még sosem volt nővel, miért nem megy fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
Pár éve nekem is elég nehezen ment a társkeresés de már akkor gondolkoztam rajta. Inkább egy hivatásos, mint a magányosság. Tudom, hogy a nők számára ez undorító, de nem kell elmondani senkinek(csajoknak meg főleg). Ezekkel a lányokkal beszélgetni is lehet és szerintem sokat segítene itt sok pasinak az is.
2018. dec. 7. 19:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
20-22 éves az még nagyon fiatal. Én 32 leszek nemsoká, néha én is elgondolkodom, hogy elmenjek e prostihoz. De egyrészt nem akarom, hogy a jövendőbelim egy olyan alakkal legyen akinek ezért is fizetnie kellet, másrészt nem akarok valami lappangó nemibetegséget kapni, harmadrészt pedig nem oldana meg semmit. Azt írod "inkább ez, mint a magány". Ez nem oldja meg, ugyanúgy magányos leszel csak dugsz egyet. Valakivel aki minél hamarabb le akar tudni és csak azért kedves veled, mert fizettél neki. Mi ebben a jó, mit oldanál meg ezzel? Semmit. Nem megoldás. (31/F)
2018. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%
nagyon jó volt olvasni ezeket a válaszokat, hogy ennyi értékes férfi van itt, nagyon szívmelengető. Nekem van barátom, nem várok privát üzeneteket, de érdekes volt mindenképp, és kitartást mindenkinek!
2018. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mégis miért kellene fizetős lányhoz elmenni bárkinek? Valaki mondta a torrentes hasonlatot, és igaza is van. Miért néznéd meg pénzért, ha le is töltheted ingyen? :)
2018. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

@23

Mert nem mindenki tudja beköttetni az internetet otthon. Már ha érted az analógiát.

2018. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Én értem az analógiát. És te érted az iróniát? :)
2018. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

@25

Én értem, de ahogy látom, a saját viccedet kell elmagyaráznom neked.

-aki letölti a filmet, az ingyen teszi -> akinek van párkapcsolata, az ingyen jut szexhez

-aki nem jut hozzá torrenten, az fizet a filmért -> aki nem jut kapcsolathoz, az fizet a szexért


Na most akinek nincs bekötve a net (értsd: nem tud párkapcsolatot szerezni), az nem tud torrentezni sem, tehát fizetnie kell.

2018. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Azért mert az csak ront a nyomorult helyzeten.

Meg 20.000Ft-ot kicsengetni egy nőnek fél órára amit ő élvezettel csinál. Te meg azért a pénzért dolgozol 20-30 órát.


Meg egy rakás betegséget el lehet kapni tőlük.


----


Én komolyan, nem voltam még nővel de ami késik nem múlik. Volt egy lány akivel randiztam és szerintem, nyáron meg fogom kefélni ha nem őt akkor mást.

2019. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Én sokáig nem voltam nővel, és ráröttem, hogy azért mert nem értettem őket. Nem tudtam, hogy hogyan működnek. Soha nem tudtam, mit akarnak. Azóta volt jó pár barátnőm. Viszont a félelmet, gatlasokat legyőzni, elég nehéz volt. Szerintem annak idején, egy hivatásos sokat segített volna. Mégis érezteti, hogy egy nő mégsem áll olyan távol tőle.
2019. jan. 12. 13:26
 29/36 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nem csak egy nőnek számíthat. Ők biztos egy barátnővel szeretnék inkább.
2019. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#15


"Annyira sok feltételnek nem kell megfelelni egy nőnek"


Egy 40 eves sokgyerekes asszonysagnak nem kell sok feltetel. Viszont ha csinos 25 eves gyermektelen baratnot akarsz, ott vannak boven elvarasok..... Csak nezz korul a facebook-on, instan, hogy ezeknek a lanyoknak milyen palijai vannak.

2019. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!