Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasi, már elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi, már elmúlt 20-22 éves, és még sosem volt nővel, miért nem megy fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
Pár éve nekem is elég nehezen ment a társkeresés de már akkor gondolkoztam rajta. Inkább egy hivatásos, mint a magányosság. Tudom, hogy a nők számára ez undorító, de nem kell elmondani senkinek(csajoknak meg főleg). Ezekkel a lányokkal beszélgetni is lehet és szerintem sokat segítene itt sok pasinak az is.
2018. dec. 7. 19:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%

Mert telefonálni kell és nővel beszélni (az elején), ezek külön-külön szorongást okoz nekem.


Másrészt lehet fitymaszűkületem van és még nem mertem orvoshoz menni.

29F

2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
39%

Mert azt se tudom, ez hogy működik. Sajnos vagy nem sajnos, de nem vicc, komolyan nem tudom elképzelni azt a telefonbeszélgetést (vagy üzenetírást mondjuk kurta-szájtokon). Most itt az első kérdés, hogy mit mennyiért, mennyi időre? Mintha használt autót-ruhát-számítógépet akarnál venni? Mármint értem, tulajdonképpen itt is egy terméket kapsz, de semmi emberiesség nincs az egészben ezek alapján. Egyébként már hónapok óta gondolkodok a "szakértői segítségen", de a fentiek miatt nem tudok elindulni sem.


Ez az egyik. A másik meg az, hogy a vidékilányokon szétnéztem, és ezen a környéken csak a helyi nyugdíjas klub és Kolompár Florentina és társai vannak. Mondjuk én hallottam olyan oldalról, ahol egyetemista fiatal csajok vannak - ezt a webcímet szívesen fogadnám privátban.

2018. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
puncs.hu előző, de az ott lévő prostituáltak százezreket kérnek sokszor
2018. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hivatásos, mint magányosság? hát ugyanúgy magányos leszek utánna, csak pár ezer forintal szegényebb is.


Nem mennék fizetős nőhöz, nem tartom szégyennek, hogy nem voltam még nővel, zavarni zavar, mert jó lenne, de azért annyira nem, hogy fizessek érte. az olyan semmilyen, max arra jó, hogy büszkén megveregessem a mellem, hogy már nem vagyok szűz, de talán még erre sem jó. És én úgy vagyok vele, ha valami jó volt jó dolog történt az életembe, akkor azt meg kell osztanom azzal akit szeretek és ha azt nem mondhatom el neki, vagy esetleg hazudnom kell róla, akkor az nem is volt olyan jó.

2018. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%

Én úgy gondolom hogy a prostizasnak van egy kevésbé rossz és egy rossz módja .


1, azt nem ítélem el ha egy családos férfi aki mondjuk azért nyílt kapcsolatban van a feleségével és csak kicsit szórakozni szeretne ... Vagy ha egy amúgy jóképű férfi akinek volt 20 kapcsolata de komoly üzetember és nincs ideje kialakítani senkivel kapcsolatot az elmegy néha prostizni . De úgy hogy ha nem tenné ezt akkor is akadna neki a horogra valaki .


2, a rossz !! Ha tini sracok akik csak túl akarnak lenni az elsőn! Vagy 25-35 éves lúzerek akik nem kelettek soha senkinek mert valami baj van velük (belső-külső) azok mennek prostihoz. Ezeket elítélem !! Aki nyomorék felszedni egy csajt az ne dugjon! Annyira sok feltételnek nem kell megfelelni egy nőnek , aki nem tudja teljestíteni az menjen horgászni inkább !


Volt prosti barátom : a vendégeinek 70 % életképtelen volt. Szűzek , rondak , alacsonyak , dagadtak , kisfarkúak , csövesek ... szóval azok akik egy normal kapcsolathoz kevéssek lennének, azok fizettek neki is.

2018. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

15: lol, rengeteg logikai buktató, de még vitázni sincs kedvem elkezdeni, mert ritka nagy idióta vagy

harmadik helyre a csúnya szűzfiúk alá mondjuk betehetnéd azokat, akik pénzért csöveseket szopnak

2018. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#15

Szóval szerinted csak az járjon prostihoz aki egyébként is tudna nőhöz jutni? Milyen retardált logika ez?

2018. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
97%
Mert b*ottul szánalmas, azért. Mert egy mély érzésű, intimitásra vágyó, normális srácot, aki beszélgetést, közös filmnézéseket, közös programokat akar, és azt, hogy kitárulkozhasson valakinek, aki megérti, és nem él vissza azzal, hogy látja őt minden hibájával és gyengeségével együtt a hideg kiráz attól, hogy elmenjen egy csajhoz fél/egy órára 20.000 forintért, akivel utána soha nem fog találkozni, akin látszik, hogy nem érdekli, hogy ki ő, mi ő, akinek ő csak a 12. aznap, és aki csak azért jött fel Ózdról, hogy így jusson sok zsozsóhoz. Nem tudom, más hogy van vele, de én nem pusztán szexre vágyom, én intimitásra vágyom. Be akarok valakit avatni a személyiségembe, érzéseimbe, azt akarom, hogy az illető a másik felem, érzelmi hátországom legyen, aki előtt nem kell titkolóznom, akivel mindig számíthatunk egymásra. Az ilyennel más érzés összebújni, mint egy prostival. A prosti az csak olyan, mint egy sport. Szerintem csak még nagyobb ürességérzésed lesz utána. Nem akarok ilyen kielégüléshez jutni. Ha tényleg nem érek annyit, hogy egy nőnek is kelljek, akkor inkább felkötöm magam, de előtte még kilövök pár agresszív, csajozós f**zfejt.
2018. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem mennek fizetőshöz, mert nem mindenki ilyen igénytelen, és tud várni a megfelelő lányra, és mert (hálisten) nem mindenki úgy van vele, hogy mindegy ki, csak legyen már valaki. Másrészt nem gondolom, hogy 20-22 évesen bármivel is el lenne késve egy fiú.


Neked miért jó érzés az, hogy tudod, hogy csak a pénz miatt szexel veled a csaj, és lehet, hogy közben meg alig várja, hogy vége legyen, vagy épp nem is kíván és még csak rád se nézne, ha nem fizetnél neki?


22/L

2018. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam még nővel:

-A környékünkön olyanok voltak, akiket inkább elkerültem (a szomszéd gyerekek 12 évesen már a szüleikkel ittak és cigiztek, kerülték az iskolát, és mára kb. van 3 gyerekük, férj börtönben, csajnak meg hiányos a fogsora több okból, és segélyből, szülők nyugdíjából élnek...)

-Normális csajt ide nem lehetett hozni, konkrétan ezek leku..ták, beszólogattak, meg akartak verni, hogy milyen nagyra tartom magam, mért nem a sittes húgával járok...


Tanulásra itt esély sem volt, mert általános elején "elkönyveltek" és 3-al vittem végig, ebből olyan középsuli lett amilyen, egyetemre se tanulmányi esély, sem pénz...


Így suli után munka (nem a hányást vakartam a detoxban) én aztán csináltam mindent, ami fizetett (legtöbb ember rémülten menekült volna), most van egy jól menő vállalkozásom, és EGY NORMÁLIS ARANYOS CSAJJAL SZERETNÉK ÖSSZEJÖNNI, AKI MEGBÍZHATÓ, ÉS LEHET VELE CSALÁDRÓL GONDOLKODNI.

Prostihoz... mi értelme lenne? Azt már 14 évesen összehozhattam volna a szomszéd lánnyal.

28/F

2018. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!