Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik pasi, már elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi, már elmúlt 20-22 éves, és még sosem volt nővel, miért nem megy fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
Pár éve nekem is elég nehezen ment a társkeresés de már akkor gondolkoztam rajta. Inkább egy hivatásos, mint a magányosság. Tudom, hogy a nők számára ez undorító, de nem kell elmondani senkinek(csajoknak meg főleg). Ezekkel a lányokkal beszélgetni is lehet és szerintem sokat segítene itt sok pasinak az is.
2018. dec. 7. 19:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 24 évesen végül elment, aztán pár hónappal később lett normális kapcsolata. Utána meg azon viccelődtünk társaságban, hogy az egyik haverunknak születésnapja lesz, úgyhogy neki is összedobhatnánk a pénzt egy ilyenre, annak a valakinek meg az volt a válasza, hogy ő aztán ilyesmibe tuti nem száll be...


Amúgy alkalmi kapcsolatokat ingyen is simán lehet találni, ha keres az ember pl. interneten, de onnantól kezdve meg már a komoly sem sokkal nagyobb ugrás.

2019. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem 23 éves koromban jött össze az első szex, pedig 15 éves korom óta volt barátnőm. Na jó, akkoriban még csak ismerkedtem a női nemmel. Ez még a '90-es évek eleje volt, egy teljesen más világ. Se net, se mobil, se pc.
2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31: Alkalmit ingyen? Hol? Eleve a nő azért megy bele alkalmiba, mert egy jóképű, nem mindennapi hapsit keres. Ha pedig jóképű jócsávó vagy, akkor simán lehet barátnőd is, érted. Akivel nem kezd egy nő sem mert ronda, azzal alkalmit sem fognak akarni.
2019. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Lehet nem leszek népszerű a válaszommal, de egye fene.

Olyan törvény kéne ide, mint Svédországban miven a nő teste nem egy tárgy és nem egy eszköz. Inkább a nemi egyenlőségre kéne törekedni, mivel ez az egyenlőtlen állapot mindkét nemre ártalmas és felosztlatni az olyan patriarchális elemeket, mint nőt felszedni, hódítani és a férfiaknak kell kezdeményezni, felmutatni valamit féle mítoszokat, amik újra termelik a nemi egyenlőtlenségeket.


Én se vagyok valami sikeres a nőknél mimdig azoknak tetszem, akik nekem nem, de nincs gusztusom azért, hogy egy amúgyis kiszolgáltatott nőt a céljaim elérésére használjam. Ezt az egész szüzesség témát se kéne egekig magasztalni! Mindenkinek a magán ügye az, hogy mikor esik át az első szexen.

2019. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Utolsó: és azzal nincs bajod, hogy megfossz a nöt attól a jogától, hogy azt tegyen a testével, amit akar? Nem mind kiszolgáltatottak. Van, akinek ez egy sima pénzkereseti lehetőség, és teljesen önként ment bele.
2019. máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
De ha nem lenne ez a patriarchális, tárgyiasító felfogás és, ha egy férfi ránéz a nőre nem az jutna eszébe, hogy hú, de megb@$znám akkor nem lennének prostituáltak, mivel az embernek eszébe se jutna a másik testét kihasználni. Sajnos a legtöbb esetben azért válik egy nő prostituáltá, mert gyerekkorában bántalmazták és emiatt sérült. Teljesen meglehet érteni azokat a svéd törvényeket mivel, ha nálunk is hasonló felfogás lenne és nem a patriarchális, versengő elemek érvényesülnének, akkor még a társkeresés is könnyebb lenne, mert egy férfi nem lenne arra rákényszerülve, hogy legyen "tökös" kezdeményező, hanem az számítana, hogy milyen ember vagy.
2019. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!