Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 A kérdező kommentje:
szerintem ha jó voltam egy orvos nőnek, akkor az magáért beszél és nem igazán kell bizonygatnom a kvalitásaimat, amiket mondjuk igaz, hogy előre nem akarnak meglátni
2019. jún. 1. 13:24
 92/125 anonim ***** válasza:
87%
De nem voltál neki jó, hiszen kidobott.
2019. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 A kérdező kommentje:

hú micsoda vita tehetség vagy ....


csak kár hogy igen gyenge szöveggel inditasz


ahhoz képest, hogy egyébként azt fröcsögik rám, hogy "senkinek sem fogok kelleni"


ahhoz képst most már el kellett tolni a fókuszt és annak mentén ócsárolni hogy "bezzeg kidobott"


a nagyokos érzelmileg egészséges emberek is itt sirnak, hogy kidobták őket.


akkor most ki a nagy király?


bagoly mondja verébnek?


másfél év után szakitani azért már bőven nem a lúzer faktor már bocs

2019. jún. 1. 13:31
 94/125 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, akármekkora unatkozó barom vagy is, azért hálás vagyok neked, mert sikerült pár érdekes választ kifacsarnod az emberekből.

Úgyhogy azt mondom csak így tovább, folytasd az önsajnáltatást, hátha jönnek még jó válaszok.

2019. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 A kérdező kommentje:
hát igen, vannak nyilvánvaló dolgok az életben, amiknek mégis mindenki az ellenkezőjét hangoztatja
2019. jún. 1. 13:44
 96/125 anonim ***** válasza:
97%

én orvostanhallgató vagyok, jövőre orvos. és semmit nem mond el az egy pasiról, hogy jó volt egy másik nőnek. és? lehet az a nő bármilyen, lehet önbizalomhiányos, vagy csomó hülyeséget eltűrő, mártírom.


normális nő nem úgy ismerkedik, hogy jó volt a Gizinek, jó lesz nekem is :D

2019. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 A kérdező kommentje:

ja persze


nyilván ezért van az, hogy a fiatal lányok között hire megy annak, ha a helyi csödör elkezdi sorba megdugni a lány kolit.


és sorba állnak neki a lányok ,sokszor már csak azért is, hogy nehogy kimaradjanak.

2019. jún. 1. 13:48
 98/125 A kérdező kommentje:
ja meg nyilván azért van az a jelenség, hogy amint lesz barátnője egy fiunak, akkor rögtön zsigeri szinten érdekesebb a többi nő számára
2019. jún. 1. 13:48
 99/125 anonim ***** válasza:
74%

😀

Imádlak, komolyan....

Egyébként, engem még sosem dobtak, mindig én szakítottam.

Nőnek lenni jó.🤭😘

2019. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 anonim ***** válasza:
76%

En inkabb csak a kerdesre valaszolok :)


5 nem volt, csak 3.


1. Velem egyidos, egyetemen egy laborra jartunk. Okos, kis aranyos fiu. DE, sajnos az a tipikus anyamasszony katonaja. Ismerem magam, (karakan, mar-mar agressziv, eros ember vagyok) semmi jo nem szarmazott volna belole. Megbeszeltuk, hogy kedvelem, de randizni nem szeretnek vele. (azota osszeismerkedett egy nagyon hozzaillo lannyal, oktoberben hazasodnak)



2. Gimiben parhuzamos evfolyamra jartunk, anno beprobalkozott, de lekoptattam. 10 ev utan osszefutottunk, elkezdtunk facen beszelgetni,ami alapjan kb ugyanazt kerestuk, majd randiztunk. Az egesz randin az elert sikereirol, fizeteserol, kocsojarol beszelt, nagyon kellemetlenul ereztem magam. Hazafele ram akart maszni, de nem hagytam. Masnap felvetette, h latta, nem volt tul sikeres a randi, de azert dugni osszejarhatnank.


3. Kapcsolatfele is lett vele, de pszichiatriai beteg. Ahhoz, hogy mukodjon a kapcsolat, rengeteget tettem. Rengeteg mindent elneztem. Alkalmazkodtam kb mindenben, de ez sosem volt eleg neki. Amikor kiderult, hogy hazudott es sem pszichiaterhez nem jar vissza, sem a gyogyszereit nem szedi, szakitottam.

2019. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!