Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 A kérdező kommentje:

bocsánat, ettől még rengeteg nő fogy jól kinéző pasival menni dugni, ha éppen arra van szüksége


és mindegy, hogy hogyan teljesit a pasi, nem probléma, ha gyorsan elmegy, ha önző, vagy akár impotens.


Csak nézzen ki jól, mert akkor ....mert akkor jól néz ki


és bizonyitottan és beismerten és elismerten jó vagyok az ágyban, sosem volt semmilyen problémám azzal, hogy jó hangulatot csináljak ilyen téren, mégsem volt ez sosem perdöntő egy esetben sem, maximum csak egy kellemes meglepetés


egy nő sem jött el velem azért, mert ugy gondolta, hogy témyleg jól meg fogják dugni


ez csak egy esetleges esemény volt, amivel kapcsolatban atztán rájöttek, hogy HÚBAZ ez tényleg beadta rendesen.


undoritó

2019. jún. 1. 11:21
 22/125 anonim ***** válasza:
82%

11:19, engedd el, előtte írt ki másik kérdést, ott is fárasztja az embereket, nem ismeri be saját hülyeségét.

Ennyi jut neki, hogy itt balf.szkodik, hagyjátok, ne etessétek tovább.

2019. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 A kérdező kommentje:

MEGINT A TERELÉS EMBER


leirtam, hogy nekem nem a top nők kellenek. én beérem sokkal kevseebbel is.


ezzel szemben a nők irreálisan magas igényeket támasztanak önmagukhoz mérten.


pl egy duci alacsony nő milyen jogon követeli, hogy magas és sportos és jóképü pasik fussanak utána?


mert persze megerőltetni magát még ekkor sem képes a tramplija


ezzel szemben ha egy férfi legalább önmagával egy szintü nőkre hajt, már sokszor az is nagyon nehéz

2019. jún. 1. 11:22
 24/125 anonim ***** válasza:
90%

Te most egy kérdést szerettél volna feltenni, vagy kioktatni mindenkit? A dühöddel Dunát lehetne rekeszteni, csillapodj már le kicsit.

Hogy a mocskolódásodban félénken megbúvó kérdésre is válaszoljak:

1. Elhajtottam, mert nem jött be külsőre, de gondoltam, adok neki egy esélyt, beszélgettünk facebookon, és pár nap után jó hogy nem az esküvőnket kezdte tervezni, mikor én még a flörtig se mentem el. Mikor jeleztem, hogy részemről nem téma a dolog, tovább zaklatott. Letiltottam.

2. Helyes pasi volt, jól kijöttünk. Miután lefeküdtem vele kétszer, a harmadik alkalom valamiért nagyon fájt, de ő ennek ellenére nem állt le, hiába mondtam, hogy elég. Amikor sikerült kiszabadulnom alóla, mentem a rendőrségre.

3. Külsőre nem jött be, de nagyon bírtam a személyiségét, és kifejezetten jó társaság, de nem éreztem szexuális vonzalmat iránta hosszú idő után sem (talán az előző trauma miatt sem). Sokszor közöltem vele, ő tovább ostromolt meglehetőseg kitartóan, de az agresszióig nem ment el. Vele a mai napig beszélőviszonyban vagyok, miután kb fél év után megértette, hogy nem akarok tőle semmit romantikus szinten, de a barátságát nem akarom elveszíteni. Azóta mindketten kapcsolatban vagyunk.

4. Jóképű, jól szituált, intelligens, nagy könyvben megírt álompasi kategória, kb egy tízessel idősebb. Egyszerűen nem éreztem iránta semmit, visszautasítottam, látszott, hogy nem tudja értelmezni a jelenséget.

5. Jóképű, meglehetősen szimpatikus korombeli srác, elfogadható jellemhibákkal, azonnali kémiával. Tulajdonképpen én kezdeményeztem nála. Azóta is együtt vagyunk, már egy éve, nem kellene senki más. Nem bántam meg egyik döntésemet se.

2019. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mi a szánalmas és az uncsi?

Az, hogy téged kidobtak, és ezért nem azt az 1 nőt hibáztatod, hanem az összes nőt a világon leírod, hogy mind olyan, pedig írtad hogy öreg róka vagy, 30 éves. Lehet hogy valóban 30 éves vagy, de agyilag a 20-at se ütöd meg. Ciki és szánalmas, hogy 30 éves felnőtt emberként így gondolkozol és siránkozol, én nem reklámoznám a helyedben hogy ennyi idős vagy. Egyébként a 24 éves unokaöcsém érettebben gondolkodik,mint te.

2019. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
85%
Nem írtam top nőket. Neked az a top nő, aki neked tetszik. Olyan nincs, hogy nekem az átlagos nők tetszenek, mert akkor nekem az átlagos nő a top nő.
2019. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 A kérdező kommentje:

amig nem voltál csúnya fiú, addig légyszives TE ne oszdd az észt, mert nem voltál a helyemben


nekem az kell, hogy ugy reagáljanak rám a nők, mint a szép fiukra, hogy odamegyek ki se nyitom a számat, és már totálba készek tőlem. És ezt nem rejtegetik.


Amit én tehetek, hogy odamegyek és irdatlan agyi munka árán kell megpuhitanom a nőket, akik velem kapcsolatban játsszák a hideg morcos idegbeteget.


Persze ha 5 perc mulva odamegy egy szép fiu akkor rögtön megkészülnek.

2019. jún. 1. 11:28
 28/125 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos, hogy segíteni fog a válaszom, bár ez a színtiszta igazság. Mielőtt megismertem a férjemet, elég sok "próbálkozóval" randiztam. Eleve a randiig csak olyannal jutottam el, aki alapból szimpatikus, ápolt, normális volt. (Mindenkit személyesen ismertem meg, online társkeresős zsákbamacska élményem nem volt)

A randik alatt semmi negatív élményem nem volt, egy idő után mégis volt olyan, akinél azt éreztem, hogy idegesít a társasága és szeretnék minél hamarabb hazamenni. Aztán volt olyan, akivel jó volt beszélgetni, de amikor megfogta a kezem, az már nagyon kényelmetlen volt. Nem tudtam elképzelni, hogy közelebb jöjjön, nem kívántam a folytatást. Pedig ők már mind az "első szűrön" átment, vonzó pasik voltak.

A férjemet viszont úgy ismertem meg, hogy segédmunkásként dolgozott (mint kiderült az egyetem mellett) egy építkezésen. Koszosan, izzadtan, borotválatlanul is tetszett. Úgy, hogy azt hittem, egy egyszerű melós. Tetszett, hogy megszólított és egyáltalán nem jött zavarba attól, hogy ő fülig sáros volt, én meg épp valami alkalomra indultam és ki voltam öltözve.

Nem horoszkóp és nem útlevélszám szerint választottam partnert. Teljesen az ösztöneimre hagyatkoztam.

2019. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
9%
2 okból rázzák le: vagy nem születtett kivételesen jóképűnek, vagy nem tűnik kőgazdagnak. A többi csak kamu szépelgés meg hülyítés be ne vedd.
2019. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 A kérdező kommentje:
oh, tehát az ösztöneid sem tévedtek, a végén jóképünél kötöttél ki....a vér nem válik vizzé
2019. jún. 1. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!