Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg egyes férfiak, hogy irreleváns érv ez, hogy "kedves, rendes, normális vagyok"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy itt sok pasi írja, hogy ő milyen kedves, rendes, udvarias, mégsem sikeres a nőknél. Szerintem ez rossz érv, mert ha CSAK A BELSŐT NÉZZÜK, akkor sem elegendő adat. Tekintsünk el attól, hogy az állítás igaz-e. (Itt jegyezném meg, hogy én már utasítottam vissza férfit azért, mert gyűlölködő volt, és szerinte mindenkit Dunába kellett volna lőni. Velem kedves volt, de szerintem az nem nagy cucc, hogy kizárólag velem embereli meg magát, az is számít, hogy másokkal kedves-e.)


Szóval: tegyük fel, hogy az állítás igaz, ezek a kérdező férfiak valóban kedvesek, udvariasak stb. (Tekintsünk el attól is, hogy szerintem ez amúgy alap, olyan, mintha én azért várnék hátba veregetést, mert reggel mosok fogat.) De ez mindösszesen 2-3 tulajdonság. Egy ember személyiségét rengeteg dolog meghatározza. Én nem állítom, hogy a külső ne számítana, de a kedvességen, udvariasságon kívül azért számtalan dolog létezik, ha ez igaznak bizonyul is. Pl. simán lehet, hogy ők valóban kedves, udvarias, lovagias férfiak, csak közben szemetelnek az utcán, vagy mindig késnek, esetleg álomvilágban élnek (ismertem ilyen srácot, aki színésznek készült, és semmi de semmi más nem érdekelte, és azt se vette észre, hogy már 10 perce máshol kéne lennie, mert a színházról beszélt), lehet rendetlen, élhet koszban (és nem a lakás minőségre gondolok), lehet, hogy affektál, vagy nem akar gyereket, vagy dohányzik, vagy mondjuk mindig kioktat, vagy pl. azt hiszi magáról, hogy tud énekelni, és leégeti magát az X Faktor válogatón (ilyen pasit is ismerek: tisztában van vele, hogy nem tud énekelni, de szerinte vicces, hogy szerepelt a tévében - egyszer nőnek öltözve is bement). Az, hogy valaki kedves, rendes stb. az csak 2-3 tulajdonság, és ha tényleg így is van, attól még számtalan tulajdonság lehet elriasztó. És ha megfigyelitek, nem is beszéltem még a külsőről, szexről stb.-ről.


2016. máj. 14. 20:20
 51/91 ittittitt ***** válasza:
0%
nem semmi ,ennyi válasz egy igazán semmi röffenésre,egy bige aki többre tartja magát nőpajtásainál akiknek "nincs szókincsük" szerinte,neki van ,mert hosszasan fejtegeti ,hogy a férfiak miért mondják magukról ,hogy szépokosak és miért nem azt hogy sz ar trogerek. :)))
2016. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:

" Persze, hogy nem érv hiszen manapság ezek negatív tulajdonságok, úgy kellene indítani, hogy bunkó vagyok, van béemvém, ájfónom meg a gangszta haverokkal is nyomulunk a coroba, yolo!!! "


Ájfón. Ettől most méltón kifejezted a felháborodásodat, hogy dacbol magyarosan, csúfolódva írtad le. Ettől herótom van mindig.


Egyébként az ilyen, hogy iPhone szerintem gimiben számít, de én férfit írtam. Ha 16 éves vagy, és egy 5 éve szintjén nyilvánulsz meg, kérlek, hagyd el a kérdést.

2016. máj. 20. 19:14
 53/91 anonim ***** válasza:
100%

46os vagyok!Kedves kérdező: Amelyik làny/nő emlìti, hogy "ne verje meg a pasi" azt bocsàbat de nem sokba nézem, màs módon szocializàlódtunk szerintem nem sok közös tèmànk lenne!

47 es!!! Teljesen igazad van, bizonyos szavakat előfordúl màsképp értelmeznek màs és màs emberek...hàt még tulajdonsàgokat! Hàzias jó példa erre: van aki màr egy vajas kenyér , porszìvózàs automata mosógép programozàs max tudàssal annak valja magàt.Màsok akik husleves pörkölt piskóta különböző felületek tisztìtàsàra praktikàval rendelkeznek, "van még mit tanúlnom" kategóriànak valljàk magukat

2016. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
Azon kívül nyilván nem olvastad el a kiegészítést, hisz nem arra reagáltál.
2016. máj. 20. 19:14
 55/91 A kérdező kommentje:

"nem semmi ,ennyi válasz egy igazán semmi röffenésre,egy bige aki többre tartja magát nőpajtásainál akiknek "nincs szókincsük" szerinte,neki van ,mert hosszasan fejtegeti ,hogy a férfiak miért mondják magukról ,hogy szépokosak és miért nem azt hogy sz ar trogerek. :)))"


Itt több baj is van.

A fogalmazásod alapján értelmes lehetsz...

A nőtársaimnál nem tartom magam okosabbnak, hiszen a nőtársakban mindenki benne van. Egy adott példát emeltem ki, nem minden nőt.

Szépségről és okosságról eddig nem beszéltünk.

2016. máj. 20. 19:16
 56/91 ittittitt ***** válasza:
most már kíváncsi lennék rád,mit tudhatsz? te hogy jellemeznéd magad? egy brit kutató valyon megfelelne neked ? sem belső sem külső nem stimm neked akkor mi a fene alapján válogatsz? 😹
2016. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 A kérdező kommentje:
Ki a fene mondta, hogy sem belső sem külső? Mindkettő számít. Biztos, hogy te az én kérdésemet olvasod?
2016. máj. 20. 19:29
 58/91 ittittitt ***** válasza:
38%
tudja a rosseb :) ragozod,hogy ebben lehet jó,abban lehet de mégsem,mert az csak 2-3 jó tulajdonság a többi riasztó lehet ,azért kérdezem milyen a megfelelő figura? ha jót mond magáról az a baj ,ha nem az a baj ,atomfizikus legyen de akkor az a baj ,mert akkor azt a fizika miatt utasítod el :)))
2016. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
45%
A kérdés kiírója valami szélsőséges figura lehet akinek titkolt vágy egy bazi nagy szobor önmagáról és Minden Szava Szentírás.
2016. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem, hogy hol mondtam, hogy ha jót mond az baj. Bajnak nem baj, az se, ha kedvesnek mondja magát. Az baj, ha azt várja, hogy veregessem vállon, amiért pár jó tulajdonságot felsorol. További válaszaidat ignorálom: a tiédet is és az utolsóét is. Nem azért, mert nem értesz velem egyet (korábbi kommentelők se mindig értettek, de kulturáltak voltak), hanem mert alpári a stílusod. Persze neked meglesz a véleményed, hogy titokban azért mert nem tudok válaszolni.
2016. máj. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!