Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg egyes férfiak, hogy irreleváns érv ez, hogy "kedves, rendes, normális vagyok"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy itt sok pasi írja, hogy ő milyen kedves, rendes, udvarias, mégsem sikeres a nőknél. Szerintem ez rossz érv, mert ha CSAK A BELSŐT NÉZZÜK, akkor sem elegendő adat. Tekintsünk el attól, hogy az állítás igaz-e. (Itt jegyezném meg, hogy én már utasítottam vissza férfit azért, mert gyűlölködő volt, és szerinte mindenkit Dunába kellett volna lőni. Velem kedves volt, de szerintem az nem nagy cucc, hogy kizárólag velem embereli meg magát, az is számít, hogy másokkal kedves-e.)


Szóval: tegyük fel, hogy az állítás igaz, ezek a kérdező férfiak valóban kedvesek, udvariasak stb. (Tekintsünk el attól is, hogy szerintem ez amúgy alap, olyan, mintha én azért várnék hátba veregetést, mert reggel mosok fogat.) De ez mindösszesen 2-3 tulajdonság. Egy ember személyiségét rengeteg dolog meghatározza. Én nem állítom, hogy a külső ne számítana, de a kedvességen, udvariasságon kívül azért számtalan dolog létezik, ha ez igaznak bizonyul is. Pl. simán lehet, hogy ők valóban kedves, udvarias, lovagias férfiak, csak közben szemetelnek az utcán, vagy mindig késnek, esetleg álomvilágban élnek (ismertem ilyen srácot, aki színésznek készült, és semmi de semmi más nem érdekelte, és azt se vette észre, hogy már 10 perce máshol kéne lennie, mert a színházról beszélt), lehet rendetlen, élhet koszban (és nem a lakás minőségre gondolok), lehet, hogy affektál, vagy nem akar gyereket, vagy dohányzik, vagy mondjuk mindig kioktat, vagy pl. azt hiszi magáról, hogy tud énekelni, és leégeti magát az X Faktor válogatón (ilyen pasit is ismerek: tisztában van vele, hogy nem tud énekelni, de szerinte vicces, hogy szerepelt a tévében - egyszer nőnek öltözve is bement). Az, hogy valaki kedves, rendes stb. az csak 2-3 tulajdonság, és ha tényleg így is van, attól még számtalan tulajdonság lehet elriasztó. És ha megfigyelitek, nem is beszéltem még a külsőről, szexről stb.-ről.


2016. máj. 14. 20:20
 31/91 anonim ***** válasza:
8%

#28:


Word? Az meg minek? Regisztrálod a saját hozzászólásaidat? :D Számomra is fenntartasz egy külön fájlt, vagy egy egész foldert? :D


Gazságosak... freudi elszólás, ez tetszett. :D Argumentáizé helyett inkább igyá'! Könnyebben tanulod a fonetikát Mádynál.

2016. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
96%

Neked egyaránt vannak jó és rossz tapasztalataid ismerkedés terén,de vannak pasik akiknek csak elutasítás jut,ők egy idő után nem tudják kezelni ezt a helyzetet és a frusztrációjukat kivetítik az egész női nemre.Ez sajnálatos,de így van és ezek a férfiak többek közt ezen az oldalon is hangot adnak a nem túl hízelgő véleményüknek.

Ezért lenne jobb ha mindenki csak a saját intellektuális súlycsoportjában próbálkozna,így kevesebb lenne a csalódott,másik nemből kiábrándult ember.

A netes ismerkedés ugye elsősorban a szavak használatáról szól,el kell tudnod adni magad a másiknak,hogy a szavaidat olvasva azt gondolhassa,engem az sem érdekel ha csúnya,de nekem ez a férfi/nő kell.:)

2016. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:

"Word? Az meg minek? Regisztrálod a saját hozzászólásaidat? :D Számomra is fenntartasz egy külön fájlt, vagy egy egész foldert? :D

"


A word azért kellett, hogy nem csináljam azt, amit most. egyszerre csak egy választ tudok kimásolni.


Mády? Nem vagyok pázmányos. És nem bírom a fonetikát.

2016. máj. 14. 23:09
 34/91 A kérdező kommentje:

Utolsónak: megállapítottad, hogy engem pozitív hatások is értek. Most erre nem adnám elő a hattyú halálát, de biztos, kisebb mértékben, mint sok pasi elképzeli.



A másik dolog: az én életem is sz**r, mégse vagyok tőle s**ggfej. Nekem is annyi bajom van. Például betegségek. Mégse küldöm el az egészségeseket a francba.

2016. máj. 14. 23:11
 35/91 anonim ***** válasza:
100%

Mert kellően intelligens vagy,minden bajod ellenére tudod kezelni a téged érő hatásokat.Ezt nem mindenki mondhatja el magáról,viszont mindenkibe belerúg az élet,csak ezt nem mindenki tudja civilizált ember módjára feldolgozni.


Szóval azt állítod,hogy egy ilyen nőnek még nem voltak sikerélményei a pasik terén?:)

2016. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:
Azt állítom. Azt nem állítom, hogy ez kizárólag a férfiak hibája. :)
2016. máj. 14. 23:29
 37/91 A kérdező kommentje:
Mármint nem azt állítom, hogy nem tetszettem soha senkinek. Hanem a tartós kapcsolatok kialakítása terén nem volt szerencsém.
2016. máj. 14. 23:31
 38/91 A kérdező kommentje:

"Ezt nem mindenki mondhatja el magáról,viszont mindenkibe belerúg az élet,csak ezt nem mindenki tudja civilizált ember módjára feldolgozni. "


Amúgy ezt értem, csak nem tudok vele mit kezdeni.

2016. máj. 14. 23:32
 39/91 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a nőket okolom a saját bénaságomért,pedig velük nem sikerült még normális kapcsolatot kialakítanom.:)
2016. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:

Szerintem 23(ha jól olvastam) éves korod ellenére, kb úgy állsz ehez a dologhoz mintha jóval több lennél,és rengeteg élettapasztalattal rendelkeznél. Szerintem ez jó :) Legalább tudod már ilyen fiatalon, hogy ki az akivel érdemes kezdeni, és ki az akivel nem. Teljesen egyetértek azokkal amiket leírtál.


Mostanában elszaporodtak itt a "milyen nőt/férfit képzelsz el magad mellé" kérdések. Sokan leírják ilyen és ilyen tulajdonságokkal rendelkezzen, hogy nézzen ki... stb.

Szerintem ez annyira bonyolult hogy megfogalmazhatatlan milyen lenne az a társ aki 100%ig tökéletes lenne számunkra.


Bennem viszont felvetődik egy kérdés ha én a következőket gondolom magamról:


Nem tartom magam kedvesnek, mert nem igazán tudok bizonyos szituációkban helyesen viselkedni, másokra figyelni, nem bókolok mondok szépeket minden nőnek. (ennek ellenére már megkaptam hogy túl kedves vagyok az emberekhez...) Akkor most hogy is van ez...?


Normális sem igazán vagyok, sokszor szöges ellentétben látom a dolgokat mások meglátásával szemben. Máshogy viselkedek mint a legtöbb ember, beszélek magamban :), sorolhatnám... Mi számít egyáltalán normálisnak?...


Mi számít rendesnek? A rendet szeretem...

Rendes akkor vagyok ha beállok a sorba, vagy ha épp kilógok onnan?


Szóval lehet azért bonyolítani a dolgokat rendesen:))

2016. máj. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!