Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez normális egy pasitól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális egy pasitól, hogy ezen így megsértődik?

Figyelt kérdés
Beszélgettem itt egy pasival, pár levelet váltottunk. Csak a 3. levélből derült ki a kora, utána írtam neki, hogy sok a körkülönbség, mert 10 évvel idősebb. Erre visszaírt, még próbált meggyőzni meg ilyenek. Én erre megírtam, hogy bocs, de nekem sok a korkülönbség. Tök kedvesen írtam. Erre nem kaptam választ hetekig (gondoltam, nem válaszolt, kicsit udvariatlan, de tudomásul vette). Erre kapok most levelet, amiben azt írja, hogy nagyon megsértettem, és hogy napokig filózott (április végén kapta tőlem ezt a visszautasító levelet), és hogy már azon volt, hogy sose ír többet (ezt nem értem, azt hittem, ez volt az eredeti kérésem), és hogy ez milyen dolog tőle, és így tovább, és így tovább. Most mit csináltam rosszul. Az lehet, hogy azt hitte, hitegetem, de már az első olyan levelemben, ahol már tudtam az életkorát, írtam, hogy ez zavar, csak visszaírok, mert szimpatikus, és nem akarom megbántani. De erre ő még mindig válaszolt.
2016. máj. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

"Tök kedvesen írtam."

Az lehet, de ő más hangulatban olvasta, és udvariatlanságnak vette.

Ugye a hangulat nem megy át a levélben... máskor talán legyél egyértelmű, mert ez nem volt az.

Amúgy ő sem akarja érteni a dolgokat, de az már az ő baja.

Rajtad ne múljon a dolog, az a lényeg.

2016. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd a sértett vadat csak birtokolni akarna.
2016. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem normális, hogy ennit képtelen megérteni. És baromi mákod van, hogy kibújt a szög a zsákból.


Írd meg neki, hogy részedről ennyi volt a levelezés és többet ne írjon.

Valószínű ezen is be fog sértődni, de ne vegyél róla tudomást, ha ír ne válaszolj. Előbb utóbb megunja.

2016. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több privátot is kaptam, ahol azt kérdezték, hány évesek vagyunk. Nem vagyunk már tinik, én 20 éves a vagyok, és tudom, hogy sokakat nem zavar a korkülönbség, de ez a saját véleményem, igazából nem ebben kértem tanácsot.
2016. máj. 12. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Első válaszoló: nem értek veled egyet, mert a hangulat nem jön át, de a stílus igen. Akkor lenne igazad, ah pl. viccelnék, de nem lenne egyértelmű, hogy az vicc-e. Annak viszont nincs hangsúlya, hogy valaki kedves. Mármint igen, lehet valamit bunkó hangsúllyal mondani, de az, hogy még elnézést is kértem, és leírtam, hogy szimpatikus volt ugyan, de így a dolog engem nem érdekel, nem hiszem, hogy hangsúlytól függ. De köszönöm a véleményed.

2016. máj. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!