Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor véget ért egy kapcsolatom utána mindig úgy éreztem,hogy nem kell nekem senki mert mindig elvesz belőlem egy kicsit... Inkább szeretek egyedül lenni,hiába érzek ürességet,nem érzem azt,hogy párkapcsolatra lenne szükségem mert az illető mindig csak elvesz belőlem és érzéktelen,érdektelen leszek a kapcsolat vége után...
2016. máj. 13. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.
2016. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül :)
2016. máj. 13. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem ezt a mentalitást :-P Ha egy kapcsolatnak vége lesz, akkor az nem működött; mert ugye, ha működik, akkor nincs vége. Ez esetben viszont ezt örömmel kellene megélni, hiszen onnantól megvan a lehetőségem egy új működő kapcsolatot találni ... Én legalább is így állok hozzá ... ahelyett, hogy bedepiznék :-P
2016. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depis csak szimplán hidegen hagy a párkapcsolat....
2016. máj. 13. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozzáállás kérdése csak. Én úgy vagyok vele, hogy minden kapcsolat hozzátett valamit az életemhez, mindegyiktől több lettem. Olyan kapcsolatot, ami csak elvesz az emberből, nem szabad létesíteni, nem szabad fenntartani.

De nem is tudom elhinni, hogy mindegyik csak elvett belőled. Gondolj vissza bármelyikre! Egyetlen szép napotok sem volt, egyetlen boldog pillanatotok sem? Na ugye, hogy nem csak elvett, nagyon sokat adott is. Egy kapcsolat értékét nem az szabja meg, hogy vége lett-e, vagy sem, hanem az, amikor még volt.

2016. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több volt a rossz mint a szép.:)
2016. máj. 13. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!