Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális ez a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a mai világban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire normális dolog az, hogy egy huszas éveiben lévő nő vagy férfi nem talál párt magának évek óta? Pedig elmondások szerint nincs semmi gond a külsőmmel. Szerintetek az emberek hány százaléka van hasonló helyzetben?
2016. máj. 12. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem kívül, akkor belül van a probléma.
2016. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
#1 nem unjátok még ezt a sablon szöveget. Rohadtul unalmas!
2016. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban már annyi baromság van, h szinte senki nem számít normálisnak, ha úgy vesszük, ez párkeresési nehézség amúgy is egyre gyakoribb, ennek elsősorban ez a felgyorsult világ és hirtelen technikai fejlődés az oka, túl sok információ áramlik be az agyunkba, s általában ideákat kergetünk ahelyett hogy szembenéznénk a valósággal.


Én pl. azért nem találtam párt már évek óta, mert egyrészt nem is nagyon kerestem, másrészt komolyabban csak olyan nővel jönnék össze, akiért tényleg igazán odavagyok, ilyennel eddig 3-al találkoztam, ebből 2 foglalt volt, így nem jött össze a dolog. A harmadik lányt pedig mostanában ismertem meg, ő szingli akárcsak én, úgyhogy már udvarolok neki, remélem összejön.

2016. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak, a társadalmi túlhajtás miatt mindenki befeszül, gyorsabbnak egyszerübbnek látják a kalandot, nem kell vele "vesződni" sokat, csak ezek az emberek akik igy fogják fel majd egyszer nagyon megfogják szivni, mikor oda jutnak hogy kéne család, nem lesz se éves kapcsolati tapasztalata se senki akivel komolyan kijönne. Valaki meg tényleg azért nem talál párt mert a világ ilyenekkel van tele, vagy van valami jellem hibája és nemtud beilleszkedni, eladni magát
2016. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai világban normális. Sokan tele vannak kisebbségi érzésekkel. Sokaknak nincs szabad idejük mert sokat dolgoznak. Nincsenek igazi társaságok, társas elfoglaltságok mint régen. Így nem csoda hogy nem tudnak az emberek normálisan ismerkedni.
2016. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!