Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális lányokat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
sajnos azok ki haltak mind a dinók! az a kevés aki van az foglalt
2015. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Neméppen.

Én ittvagyok.

22\l ;)

2015. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Az Erzsébet téren. Vagy a Fröccsteraszon.
2015. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem szórakozó helyen tuti hogy nem, mert idáig egy normálisat sem találtam.
2015. szept. 19. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát szórakozóhelyekre nem igazán járnak, magamból kiindulva. :DD Talán házibulikban, de inkább normálisabb helyeken: mozi, nyugisabb boltok, parkok stb.
2015. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mit tartasz normálisnak. Egyébként megadjam a helyeket, ahol megfordulok? :D

Egyébként akárhol. Buszon, utcán, könyvtárban, szórakozóhelyen (enm feltétlen a hírhedt bulikon, hanem kisebb beülős helyeken). De elsőre ezt nem tudod megállapítani úgysem.

2015. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Mindegyik foglalt, de amelyik éppen nem az...:

1. annak már alakulóban van egy új ismerkedése/kapcsolata,

2. az reménytelenül szerelmes valamelyik focistába/vízilabdázóba,

3. az reménytelenül szerelmes valamelyik exébe,

4. vagy éppen valami hasonló égből pottyant csodára vár: [link]


Olyan igazi, friss ismerkedésekre bátran nyitott, barátságos, mindentől és mindenkitől független, ill. önmagát függetlenített nő sehol sincs. Az 1-4. pontokban felsorolt nők mind katasztrófák.

2015. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

5 épp szakító félben van

6 épp frissen szakított és nem akar kapcsolatot

2015. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bárhol, én pl. egyetemen sok normális lánnyal találkoztam, de tény, hogy nem könnyű őket meghódítani, ha nagyon szerencsés vagy, akkor sikerülhet. Sztem minden ember találna a világban olyan párt, aki pont őrá vevő, csak szerencse kell hozzá, te max annyit tehetsz, hogy növeled a valószínűségét azáltal, hogy minél több embert ismersz meg. (Elég csak megnézni az ilyen valóságshow-kat, még a leggyökerebb idiótáknak is van legalább 100 rajongója.)
2015. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az, hogy hol, hanem hogy hogyan. Az első lépés, hogy nem jelented ki, hogy alapvetően a legtöbb lány nem normális, mert a normálisak ilyen sráccal szóba se állnak.
2015. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!