Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a barátom megnéz más lányokat az utcán [folyt. Lent]?

Figyelt kérdés
... és utána tök rondának érzem magam? Emiatt kb nem tudok a szemébe sem nézni :/
2014. szept. 28. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem normális.


Ő sem örülne,ha bámulnád a pasikat.

2014. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Az.

Nem kell rondának érezned magad. Attól te még szép vagy, mert ő ránéz más csajokra is.

2014. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, bár én is megszoktam őket nézni :D néha ha olyan még mondom is hogy jó féle :D 2éves kapcsolat :P 23f
2014. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg természetes, aki azt írja hogy márpedig ez nem normális, annak a pasija csak ügyesebben csinálta hogy ne vegye észre
2014. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Normális. A szép lányokat jó érzés nézni, jobb kedve van tőle az embernek. Pont ezért szoktam a barátnőmet is bámulni. Csak menet közben orra esnék, ha folyton őt nézném. Viszont azon kívül, hogy megállapítom egy-egy lányról, hogy szép, vagy csinos, semmit sem érzek. A barátnőm az egyetlen nő, akivel többet tudok elképzelni...
2014. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Detto. Haverommal mikor sétalunk ő megnéz másokat meg mások is őt de én nem merek másokat meg mások se nagyon engem
2014. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális. A pasim is megszokta bámulni őket és én is más srácokat
2014. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen normális. Hűséget fogadunk a párunknak és nem vakságot. :) Ugyanúgy te is megnézel gondolom más srácokat, ami úgy szintén természetes. A pasid Veled van, téged szeret. Ő úgy fogadott el téged, ahogy vagy, de ha elégedetlen vagy valamivel a külsődön, akkor változtass rajta.

De a lépcső legelső foka, hogy el tudd magad fogadni olyannak amilyen vagy, és ne az legyen a hozzáállásod, hogy "utána tök rondának érzem magam" (ez egyébként kevés önbizalomra utal).

2014. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Bizony, hűséget fogad, nem vakságot:)
2014. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9# és akkor a tiszteletet a párunk iránt dobjuk is a kukába? Végülis egy érzéketlen tárgy... a választott társunk, ettől biza sokkal fontosabb egy rövidnaci :)
2022. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!