Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol megismerni normális cigány lányokat?

Figyelt kérdés
Nemrég nyaralás alkalmával a keleti országrészen mentünk keresztül és a faluk utcái tele voltak cigányokkal. Véletlenül megpillantottam egy lányt aki így kitűnt a tömegből és nagyon aranyosnak tartottam. Nem vagy rasszista, de tény és való , hogy a cigányok nagy része sajnos olyan amilyen. Bár én személyesen igazabol egyet se ismerek, de hiszem hogy vannak köztük teljesen normálisak is, akik rendes családból származnak stb. A kérdésem az lenne, hogy lehetne valahogy megismerni ilyen lányt?

2015. júl. 30. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kis naiv.
2015. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
normális meg cigány nem passzol össze. Válassz melyik kell
2015. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
amúgy rasszista vagy, ha csak cigányt akarsz. Ha nem lennél rasszista lényegtelen lenne a bőrszín
2015. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kissé túlzás a "normális" jelző.
2015. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van sok normális köztük, sőt, őket jobban tudod befolyásolni is.

Ha azt mondod neki, hogy üllj le a seggedre és kussolj,ő le fog üllni és bekussol.:D

Persze nem azért, mert félnek...csak az ők szemükben nagyobb tekintélyed van.

2015. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát de most miért ne lehetne? Amerikában a négerek elég hasonlóak a cigányokhoz (van kint ismerősöm, mesélt elég sokat) csak azért ott jobb az arány, de ugyan úgy nyilván nem 100%-ig ugyan olyan az összes. Amúgy 3. válaszolónak: Nem feltétlenül kell hogy cigány legyen, csak kíváncsi vagyok milyen lenne.
2015. júl. 30. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálok a tõbbség hozzá szôlonak:számomra mindegy milyen nemzetiségü egy adott emeber a tetteitõl lesz jó vagy sem.
2015. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Jogos.:)

2015. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szoval semmi ötlet akkor?:D
2015. júl. 30. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
utazgass a keleti országrészben, nagyokos.
2015. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!