Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális lányokat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem szórakozóhelyen az biztos. És sokat elárul egy lány öltözéke, viselkedése s TEKINTETE.
2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért biztos, hogy nem szórakozóhelyeken? Nem értem miért ellenzik ennyire sokan azt ha valaki szeret szórakozni. Én pl. kifejezetten szeretek eljárni kocsmákba, ne adj isten diszkókba is néha, de ettől függetlenül normálisnak tartom magam, nem vagyok egy üresfejű plázacica. És még mindig életszagúbb az, hogy ilyen helyeken ismerkedjen az ember, mint bárhol máshol. Az internet rizikós, az utcán mindenki siet valahova, nem lehet normális beszélgetést kezdeményezni. Szerintem szórakozóhelyeken a legegyszerűbb ismerkedni. Persze, nem a miniszoknyás, aznap a huszadik vadkanarancsát vedelő csajhoz kell oda menni, de nem csak ilyen lányok járnak el kikapcsolódni és bulizni.
2015. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!