Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
59: 60-as leírta mit gondolok erről, úgy hogy én már nem fogom ismételgetni magamat.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Persze, hogy, első randin nem való. De merre írtam én, hogy első randira való téma?
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

#56 Sajnos ebben is tévedtél, de nem baj, mondjuk, elég baj, ha az agyadban az a verze él, hogy egy nővel, akit szeretek, és fontos nekem, azzal úgy bánok, mint egy ilyen huszadrangú senkivel, mint amilyen te is vagy, hogy csak provokálni próbálod az embert, de érdemi választ hozzáfűzni az nem megy. Milyen fogam fehérjét mutattam én ki? Nem tudod te milyen az, mikor én kimutatom, de nem is adom meg neked azt az örömöt, hogy megnézd! ;-)


Aki meg normálisan leírta, hogy miért nem tetszik, vagy tetszik neki az én álláspontom, annak nagyon köszönöm, és legyen szép napja.

ma 16:33
 64/66 anonim ***** válasza:
56%

Ne etessétek a trollt. Feltett egy kérdést, elég sok választ kapott, amelyeknek 80 %-a azt mondja, hogy nem normális. Ennek ellenére itt hisztizik, hogy neki van igaza. Hát csinálja. Szíve joga.

Igen, kérdezzen rá első randin, hogy hány férfival feküdt le az adott nő, aztán majd lehet sírni, hogy milyen bunkók a nők, mert ő senkinek nem kell.

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
29%

Azt értem, hogy miért visszataszító az extrém magam szám bármelyik nem esetében. Ez a kérdés viszont nekem azt sugallja, hogy te nem vagy egy magabiztos férfi, és fenyegetve éreznéd magad, ha kiderülne, hogy ez a szám a barátnődnél magasabb, mint nálad, akár eggyel is.

Meg azért elég nagy különbség van egy 25 és egy 35 éves ember között, konkrétan egy évtized, nem is értem, hogyan tudod egy kategóriába sorolni a kettőt.


Az, hogy valaki milyen ember, vagy milyen partner, nem abból fog kiderülni, hogy 2 vagy 8 emberrel feküdt le eddig. Sokkal inkább a beszélgetésekből, a viselkedéséből, reakcióiból, világlátásából, társas kapcsolatokból, milyen a kapcsolata a családjával, járt-e terápiára, miket olvas, mi az érdeklődési köre, mennyire rugalmas a gondolkodása, mennyire nyitott gondolkodású.

Ha szerinted te abból tudod meg, milyen ember a másik, hogy leitatod és bekérdezel, az inkább rólad árulkodik.


De persze olyan feltételek mentén válogatsz, amilyen mentén csak akarsz, te dolgod. De azért tudd, hogy eléggé lekorlátozod a lehetőségeidet, és rengeteg potenciális jó partnert kizársz a saját önbizalomhiányod miatt.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egészséges önérzetű ember nem áll le olyannal, akinél az számít, hogy hány exe volt. Ha randiznék valakivel, és kiderülne, hogy ha x partnerem volt, az még oké neki, de ha x+1, akkor már nem, akkor nem lenne több randink. Függetlenül attól, hogy mennyi partnerem volt. Mondom ezt férfiként
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!