Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 2 több éves kapcsolatom volt, azon kívül semmi sem, de nem jönnék össze azzal, aki ezt mondja. Az ilyen emberrel szexuálisan gebasz van.


Mellesleg ezt hogy deríted ki? Első randin megkérdezed?

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem baj, de én nem is randizok tovább olyanokkal akik erről faggatnak. De, ahogy nekem is minden jogom megvan ehhez, úgy neked is ezalapján szelektálni.


Csak kíváncsiságból, akkor neked se magasabb a szám 5-nel?

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:

Nekem 2 párkapcsolatom volt eddig, amit tisztességesen becis vallók bármely randipartneremnek. Ha az adott hölgynek például jóval több szexkapcsolata, vagy párkapcsolata volt, mint amit mond, az viszont nem engem minősít.


De, aki egy kicsit is tovább lát annál, hogy b@szás, az egy idő után, ha jobban megismeri az illetőt, rá fog jönni hogy nem egy több évig tartó párkapcsolata volt, hanem kapcsolatból ugrott át a másikba. Ezért kell várni a szexszel, és a párkapcsolattal is minimum fél évet mikor ismerkedtek.

ma 12:22
 14/60 A kérdező kommentje:
*be is vallok
ma 12:22
 15/60 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: mindkét párkapcsolatom 2-2 évig tartott.
ma 12:23
 16/60 anonim ***** válasza:
3%

Normális. Habár én feleségnek olyat szeretnék, akinek 1 max 2 pasija volt (kalandok nélkül!)

Nem fogok feleségül venni olyan nőt, aki sok pasival volt együtt, mert szerintem nem illik ez egy nőnek.


Ellenben én, mivel a klasszikus férfi típust képviselem, lehetek együtt több nővel, ami nekem dicsőség.


Bízom abban, hogy találok majd olyan nőt, akinek ilyen konzervatív gondolkodása van a nemekről.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
#16 Szerintem ez sem teljesen tisztességes, mivel csak azt várd el mástól, amit te is tudsz nyújtani, de te tudod ettől függetlenül, nem szólok bele, remélem találsz valakit.
ma 12:28
 18/60 anonim ***** válasza:
88%
Ha te neked kevés partnered volt és kb. annyit vársz el azzal nincs baj. Vannak hozzád hasonló nők.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
26%

@Kérdező


A tisztesség engem már ilyen szemszögből nem érdekel, a legutóbbi párkapcsolatom óta.

Most már csak az érdekel, hogy nekem legyen jó!

Megtanultam, hogy ez a vilàg végső soron önző. Úgyhogy nincs ezzel baj, ha olyan célokat állítok fel, amiről azt gondolom, hogy nekem kedvez.

A jó kívánságot köszönöm. Én is remélem, hogy te is találsz olyan nőt, amilyet szeretnél!


#16 voltam

ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
64%

"egy idő után, ha jobban megismeri az illetőt, rá fog jönni hogy nem egy több évig tartó párkapcsolata volt, hanem kapcsolatból ugrott át a másikba"


Az a baj, hogy az ilyen szexualitásra nagyon rákattant buta emberek azok, akik azt hiszik, ha a nőnek több orgazmusa van, vagy élvezi a szexet, azt jelenti, hogy kapcsolatokba ugrált. Nem *tudod* soha, hány kapcsolata volt valakinek, csak *találgathatsz*, és a legtöbben baromságok alapján állítanak fel másról profilt.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!