Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális.
Ezek az igények nagyok.
20 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindegy, hogy más mit gondol? Ha neked ez az elvárásod, akkor ez. Nem tudod megerőszakolni magadat, hogy mást akarj.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Miért pont 5? 4 még hercegnő, 6 már kva?

Nem volt még nőd, vagy honnan jött ez nálad?

Amúgy kell róla igazolás is majd a hölgytől, vagy elég ha lenyilatkozza? Ellenőrzöd?

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
54%

Én nem értem a logikádat. Miért mindegy hogy alkalmi volt-e vagy komoly kapcsolatban partnere, de az már nem mindegy hogy hány db volt összesen? Ennek úgy lenne értelme, ha olyan nőt keresnél akinek csak komoly kapcsolata volt és azon kívül nem szexel csak úgy senkivel. 30 felett simán lehet 5-6 kapcsolatod már férfiként is, nemhogy nőként.


Abba bele sem kezdek, hogy hacsak önként nem hozza fel, akkor hogyan deríted ezt ki? Erre nem szokás csak úgy rákérdezni.

ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%
Szóval, aki azt hazudja neked, hogy csak 3 volt, az rendben van, aki őszinte és elmondja, hogy 6, az mehet a lecsóba?
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindenkinek azért magas ez a szám, mert össze-vissza fekszik. Van akit hitegetnek, előadják magukat és első szex után lépnek is, nekem pl emiatt is magasabb. Ha sokat várok az első szexel, azért lépnek, ha ki is várják is lépnek, ha kevesebbet akkor is lépnek...
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
11%
Semmi probléma nincs azzal, ha valakinek még a mai elqrvult világban vannak elvei, amikhez tartja is magát. Valaki külső szerint, valaki személyiség szerint és valaki meg az előélet szerint szelektál. Mi ezzel a gond? Semmi! :,D
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%
Neked ezek az igényeid, másnak meg másak. Nem eroszakolhatod tényleg meg magad!
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%

Nem, csak lehet, olyannal passzolnál, akinek 6 vagy 7 volt... Akkor off?

Én jó lennék, mert 36 évesen jöttem össze az első párommal, ami 5 évig tartott, most meg tart a második kapcsolatom, és remélem, nem is lesz több, mert nagyon összekapcsolódtunk, igazi ajándék-szerelem! :-)

42/N

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Én azt nem értem hogy egyáltalán miért foglakozik bárki is ezzel és mi köze van egyáltalán hozzá, milyen jogon foglalkozik ezzel. Szerintem senkinek semmi köze ehhez és még jópár dologhoz, aki ezzel foglalkozni az maradjon inkább egyedül.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%
Vegyük az átlag 30 évet. Vegyük azt hogy 16 éves kora óta él nemi életet mint az átlag. Az azt jelenti hogy 14 év alatt 5 ember. 14 év... gondolj már bele. Most miért tehet valaki arról, vagy egyáltalán miért baj az, hogy az első, második, harmadik férfi az életében nem a nagy Ő, vagy nem olyan akivel 5-10 éveket van együtt? Ez a normális! Ha meg azt vesszük semmi közöd sincs hozzá úgy egyáltalán.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!