Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
66%

"Amit egy nő bevall azt szorozni kell 3-mal, amit egy férfi azt pedig osztani 3-mal."


Aki Amerikai pités tudományos tényekkel jön, annak nyilván lakat a másik ember.


Aztán majd sírtok, hogy a nő nem kapja be a farkatokat.

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon mókás ez a kulcs-lakat példa, csak az emberek nem tárgyak és az ellenkezőjére is lehetne példát találni, csak minek? Alapból leírja magát az a férfi, aki ezzel a hasonlattal jön.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

#30 Akartam neked válaszolni, de ahogy olvasom a soraidat, írom nem vagyok rákattanva a szexre, erre te: "De rá vagy." Tudod mit? Akkor higyjél amit akarsz, tojok én már rá! Lassan 32 vagyok, 17 éves koromra kb kinőttem abból, hogy magyarázkodjak bárkinek, csak azért, mert ő azt hiszi mindent tud, ő felsőbbrendű.


Ilyen nő akkor sem kéne nekem, ha ő lenne a világ szüze, minden témára kiterjedő lexikális tudástárral.

ma 13:55
 34/62 anonim ***** válasza:
58%

"Bárcsak több nő és férfi hasonlóan állna hozzá mint ő."


Igen, ha nem lenne mellette ítélkező.


(Megint hozzáteszem, hogy 2 kapcsolatom volt, fontos, hogy nem magamat magyarázom. Ja és 37 vagyok szóval, nem is nagyon lesz több.)


Azzal nincs soha baj, ha valakinek vannak preferenciái, de amikor átmegy mások pocskondiázásába, az elég sokat elárul a személyiségéről.


Egy példa: mondhatom azt, hogy nekem nem kellene barna szemű pasi. Fura preferencia, de eddig semmi baj vele. Baj akkor lesz, ha nekiállok kitalálni baromságokat. Hogy a barnaszeműek megcsalnak, becstelenek. Hogy ki kéne nyomni a szar színű szemüket. Ez azért már nem csak preferencia.


Alapjaiban én is megértem a kérdezőt, mert nekem is olyan pasi kellene, akinek kevés partnere volt. De én nem költök rossz dolgokat fejben a szexhez, vagy azokhoz az emberekhez, akik minden nap mással szexelnek. Máshogy vannak összerakva, mint én. Nem erény otthon ülni, mint ahogy én teszem.


És lehet rosszul feltételezem, de arra gondolnék, a férfi, akinek kevés kapcsolata volt, annak nem annyira fontos a szex - pont mint nekem. Ezért preferálok ilyen férfit.


Itt jön be az, hogy sok férfi nem magától dönti el, hogy nem akar szexelni, hanem senki nem akar vele, és ezt erkölcsösségként adja el. Ha lenne lehetősége, ugyanúgy dugna össze-vissza. Ezért dühös, ezért kurváz le másokat, ezért lakatozik.

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt nem értem kérdező, hogyha te ezt eldöntötted, akkor mit érdekel még az hogy ez normális-e vagy sem. Szerintem tudtad milyen reakciók fognak jönni. Szíved joga úgy válogatni ahogy akarsz, de akkor ne csodálkozz ha más nem így látja, és nem ezek alapján ítél mint embert.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
24%
Azért vannak felháborodva mert járt bennük körülbelül eddig vagy 6-20 farok és bántja a kis lelküket, hogy neked sem kellenének párkapcsolatra. Az egó nagy úr. De ha nőként írtad volna ki a kérdést akkor sorjában írnák, hogy nekik szűz, tapasztalatlan, vagy hímringyó nem kéne. Kettős mérce mint tudjuk. A nőknek lehet bármit írni, gondolni. De a férfiaknak ezen az oldalon qss van.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
51%

"írom nem vagyok rákattanva a szexre"


Hiába írod, ha az egész kérdésed a szex körül forog.


És szeretném, ha mindenki megjegyezné, hogy nem kaptam választ arra, hogy lehet szűrni viselkedés alapján, ki dugott sokat, mert nincs ilyen. Csak az, amit én eldöntök, hogy az. Ami nekem nem tetszik, az jel lesz, és eldöntöm, hogy igaz, amit hiszek.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
61%

"bántja a kis lelküket, hogy neked sem kellenének párkapcsolatra"


A kérdező egy ronda incel, szerinted ki az isten akarna vele kapcsolatot? Ekkora egot honnan lehet szerezni?

ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
65%
Bennem már több mint 20 farok is járt, de így se fogom magam álomba sírni, hogy nem kellenék a kérdezőnek. Miért hiszik azt a férfiak, hogy görcsösen nekik akarunk megfelelni?
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
81%

#38:

Honnan szeded, hogy ronda incel? Neked nincs, az egekben az egó? Ő így látja és kész. Le lehet írni, hogy valaki szerint nem jól látja a dolgokat, de akkor sem oké, hogy meg van lincselve egy kérdésért. Személyeskedés megy. Egyébként meg valakire elég ránézni ha férfi ha nő és lerí róla, hogy "tapasztalt, ki van élve" amivel nem mindenki szimpatizál. Teljesen mindegy, hogy a kérdező milyen, neki nem kell olyan nő. Hiába állunk neki mocskolni őt. Csak még jobban alátámasztjuk, hogy igaza van. Hogyha valakinek nem inge ne vegye magára a kérdést! Másrészt ha a nőknek vannak elvárásaik a férfiakkal szemben, legyen az diploma, saját lakás, vagy bármi akkor neki is hagyj legyenek. Az az ő problémája lesz ha nem talál magának való alanyt nem a miénk úgyszintén mint a nők esetében. Ahhoz neki is joga van, hogy válogasson, attól még nem ronda incel ésatöbbi.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!