Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki talált már itt partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki talált már itt partnert? Hiába vagyok normális, csak kamus, hitegető, elmeroggyant nővel (vagy annak hazudó férfival) akad kapcsolat. 34 f

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Csak szexre kaphatsz.
2021. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs itt arra érdeklődő sem...
2021. nov. 21. 17:41
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2021. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Aha, találkoztunk is, de mindketten mást kerestünk, nem lett semmi végül. Azért nem volt rossz.
2021. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Régebben még akadt egy-két lány, akivel legalább találkozásig eljutottunk, de újabban főként azt tapasztalom én is, mint te. Vagy flegmák, vagy beszélgetni sem tudnak, vagy csak ígérgetnek, sokan eltűnnek, de olyan is akadt, aki a kérdésemre végül nagy kegyesen hajlandó volt elmondani, hogy egyébként képben van neki más, de barátok még lehetünk, aztán nem értette, hogy ezek után miért lépek ki az ismerkedésből. És még csak nem is 16-18 éves csitrikről van szó, hanem elvileg felnőtt emberekről.
2021. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pontosan ugyan ez a tapasztalom. Pedig azt hittem van itt normális lány-nő, de úgy látszik naív voltam...
2021. nov. 21. 17:57
 7/14 anonim válasza:
50%
Nekem innen lett párom és elég meglepő de teljesen normális srác
2021. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A kivétel erősíti a szabályt!
2021. nov. 21. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: Van itt sokféle, de a legtöbbnek tényleg van valami baja. Az egyik mindig csak azt szajkózta, hogy nagyon akar velem találkozni, de mindig volt valami kifogása, hogy miért nem (most éppen tanul, most vizsgázik, most munkát keres, most dolgozik). A másik azt akarta, hogy már az első randin szexeljünk, és élvezzek bele, óvszer nélkül. A többség csak simán eltűnt, szó nélkül. Némelyikükkel pedig még egész jól el is beszélgettünk, érdeklődőek voltak, viszonylag hosszabb leveleket írtunk egymásnak, és örültem, hogy végre van valaki, aki tud beszélgetni, és akinek van önálló véleménye, nem csak a bulizás-sorozatok-divat témakörökben mozog otthonosan. Egyetlen nő van, akivel még most is beszélünk, egy szakmabeli. Sajnos nem sok normális nőt fogsz itt találni. Én is azt hittem, hogy olyan 25-30 körül már képesek felnőttként viselkedni, de nem. Az utóbbi időben néhányat el is küldtem a francba, mert annyiból állt a "beszélgetésünk", hogy mindig csak én erőlködtem a témák felhozatalával. Megírtam nekik, hogy felnőttként nekem sem időm, sem energiám nincs szórakoztatni másokat, egy érettebb ember nem az udvari bolond szerepére vágyik. Valószínűleg megsértődtek, de nem érdekel. Az 5-ös voltam.
2021. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézd, én kb 10 éve vagyok itt a gyk-n. Korábban pár évvel ezelőtt még, jobban voltak normális emberek itt.

Viszont ma már egyértelműen a defektesek gyűjtőhelye, egyszerűen ami itt néhány topikban megy, az nem hétköznapi.

2021. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!