Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki talált már itt partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki talált már itt partnert? Hiába vagyok normális, csak kamus, hitegető, elmeroggyant nővel (vagy annak hazudó férfival) akad kapcsolat. 34 f

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nemben sem lehet találni értelmes, fogalmazni tudó, témák iránt érdeklődő embereket.

Sem beszélgetésre, sem barátkozásra, sem egyébre.

Sírni azt tud mindenki,de válaszolni, esetleg emailre menni, találkozni, azt nem. Még meg is sértődik,ha ötletként felvetem. Eltűnik ,gondolom tilt is.Vagy leregel.

Aztán két nap múlva kezdi elölről. Az ilyennek nem lesz így normális emberi kapcsolata, de meg is érdemli.

2021. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#11: Lehet találni, csak ritkán. Én is találtam itt olyan lányt, akivel jól elbeszélgettünk, ütköztettük a véleményünket, és voltak páran, akik még azért fogalmazni is tudtak, érdeklődőek voltak. De aztán ők is eltűntek. Viszont azt is tapasztaltam, hogy ha felvetettem a találkozás ötletét, vagy hogy menjünk át más platforma beszélgetni, akkor valóban legtöbbször hárítottak vagy eltűntek. És nem egyszer olyan nők (?) voltak ezek, akik előtte nyafogtak, hogy nekik milyen rossz, mert magányosak, ők nem kellenek senkinek stb. De persze ha egy kérdés alatt leírtam az efféle tapasztalataimat, akkor én voltam a hibás, mert mit képzelek én magamról, hogy a magányosságuk ellenére is bárkivel szóba kellene állniuk ezeknek a nőknek. A másik nagy kedvencem, amikor elvileg ismerkednének, de arról szól az egész, hogy neked kellene szórakoztatnod őket. Meg amikor egy héten egyszer esetleg válaszolnak neked, és te felveted, hogy így ez értelmetlen, mert a felnőtt emberek nem akarják hónapokig húzni a dolgot, akkor megint te leszel a hibás, hogy jó hogy nem fognak állandóan veled beszélgetni stb. Nem is erről lenne szó, de annak sincs semmi veleje, hogy 4-5-6 naponta odavakkantanak neked valamit "ismerkedés" címszóval, aztán eltelne akár egy hónap is, mire egyáltalán megismerhetnéd a másikat annyira, hogy el tudd dönteni, érdemes-e elmélyíteni a dolgot. Viszont szerintem egy felnőtt embernek nincs ennyi elszórakozni való ideje és energiája.
2021. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Párt én sem találtam innen. Ezen a nicken csak pár napja vagyok fent. Előző nicken voltak részeredmények. Legnagyobb sikerem akkor volt, amikor tavaly sikerült fél évnyi beszélgetés után randira hívni egy lányt. Minden okés volt, jól is éreztük magunkat. Elsőn kajáldában voltunk, azután elmentünk a pécsi tv-toronyba. Ott csattant el az első csók. Második talin étterembe mentünk, körbejártuk a várost, UNO-ztunk a kocsi hátsó ülésén. Plusz hosszan csókolóztunk. Sajna nem lett több mert mamlasz voltam szállást foglalni, plusz egy másik fazon lefektette. Két végén égette. :D

Egy másik alkalommal tali nem volt, de tavaly Decemberben megismertem egy 24 éves nőt és nagyon jó barátok lettünk mai napig. Plusz további egy barát barátnő lett innen.

Összességében lehetséges ismerkedni itt is, semmiféle nehézség nincs ebben. Sokmindenről tudok és lehet is velem beszélgetni. Sokat kell hozzá gépelni, állást foglalni a közös falon a kérdéseknél, hogy a nők megismerjék a gondolkodásodat.

2021. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2x is. Az óta jobban megválogatom a partnereim.
2021. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!