Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

#48 Nem magyarázkodom, csak okfejtek, nem fogom én hagyni, hogy bárki is a személyemen olyan fogást találjon, ami nem is igaz, csak a fejében él. :D


Azzal sincs bajom ha valaki szerint normális, azzal sem ha nem.

ma 15:42
 52/66 anonim ***** válasza:
38%

"Elmegy, de arról is illene, hogy mi a francot tanultál az exeid által, milyen hibát követtél szerinted el, vagy miért esett jól megnyomni egymás után jó sok nőt mert elmond az emberről sok mindent a viselkedése, beszéde, hozzáállása."


Na ez az amiről senki nem szeretne hallani egy randin. Ez egy hatalmas nagy red flag. Miért kellene nekem magyarázkodni erről bárkinek is? Ez nem a kívánságműsor meg az adok-veszek, ez van és kész. Semmi gond nincsen ha valaki erről nem szeretne beszélni, pláne az első randin.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:

#52

De hol első randira gondolok? Sehol nem írtam első randit! Nyugodtan lehet az a tizedik is, sőt azután rögtön, hogy valakivel hivatalosan együtt vagy. Ne mondja senki, ne játssza meg magát, hogy a múltja a párjának, randipartnerének nem érdekli. Nem is előítélet motivál a kérdésekre engem hanem puszta kíváncsiság. Ha oda vagyok érte úgyis adok esélyt a dolognak már ha "átmegy a szűrőmön" aztán vagy megjárom, vagy mégse. Viszont akkor se mindegy, hogy hajlandó beszélgetni-e róla, vagy lehord kontrolláló embernek mert meg mertem kérdezni. Na én nálam se rúgna labdába a #47 és ez baj? Nem az. Legalább nem húznánk egymás idejét. Ellenben az tény, hogy minél később derülnek ki negatív "ügyek" annál inkább jobban bele lehet bonyolódni és az egyik félnek sem se lenne jó hisz az érzések dominálnának.

ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
39%
#53: Teljesen mind1 első vagy nem első, te nem ezt akarod hallgatni egy randin! Az már más ha együtt vagytok, két teljesen másik szitu és nem is arról szól a kérdés sem, felesleges idekeverni. Az alap szitunk itt most a randi/ismerkedés, az a kérdés kontextusa.
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
65%
Szóval oké, együtt vagy valakivel 1 éve, és akkor derül ki, hogy 6 férfival volt dolga korábban. Egyébként minden szép és jó a kapcsolatban. Akkor azonnal szakítasz?
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
31%

"#41 "Tuti tuti tuti" Igen, nektek itt, a fotelből minden tuti, anélkül, hogy megismernéd az illetőt. Töltöttél velem együtt napokat? Beszélgettél velem órákat különböző dolgokról, az élet bármely területéről? Nem? Akkor addig csend."


Ééés most már az oka is megvan, hogy miért nem volt több kapcsolatod. Nem kellett hozzá sok, hogy kimutasd a fogad fehérjét. :D

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
39%
Ja meg még annyit, ha elő is jön téma, akkor sem úgy beszélsz róla, hogy ezt meg azt tanultad. Hanem elmondod amit gondolsz megosztani, ez van alapon. Nem kell emiatt magyarázkodni, tök mind1 h egy éve is együtt vagytok akár, nekem nem kell senkit sem győzködni erről az fix és másnak sem.
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
De ide tartozik mert valaki nem szarakodik hanem randizás időszakában rákérdez. Megvan hozzá minden joga és ha nem akar válaszolni a másik, vagy olyan számot mond bármelyik kettőjük közül nem muszáj "járniuk" hivatalosan. Bár lehet addig el se jutnak, hogy ilyen kérdésekig eljussanak mert más nem fér bele az egyikőjüküknek és vége az ismerkedésnek. Nagyon jól tudjuk, hogy nem mindegyik randizás kapcsolattal végződik még akkor sem ha szexelnek, vagy szerelmet vallanak egymáshoz. Simán lehet, hogy nem tetdzik egy olyan történet, vagy a családi háttere és annyi.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
27%

#57


Te is annyira osztod az észt, de még az se esett le, hogy a mit tanultál párkapcsolati szempontból másoktól csak egy példa volt. Senki, vagyis remélem, hogy nem tart interjút. Azt sem írtam, hogy első randin te költötted nagy okosan hozzá. Játszod az eszed, hogy mi való, de amikor kapcsolatban kiderülne, hogy pl. szó szerint qrva volt a párod nem tudom tetszene-e.

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki első randin erre rákérdez az egy hatalmas red flag. Egyértelmű hogy aki ilyet kérdez az egy önbizalomhiányos vagy komplexusos ember. Még az is érthetőbb ha azt mondja hogy első szex előtt mindketten mutassunk papírt szűrésről. De az, hogy valaki nem bírja feldolgozni hogy a másiknak esetleg nem jött be az első 5db kapcsolata és emiatt nem élt apáca szinten 10-15 évig az beteg, vagy utálja a szexet.
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!