Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
43%
Tuti hogy itt is arról van szó, hogy nem tudott életében kettőnél több nőt szerezni ezért kitalálta hogy ez nála elvi kérdés, SŐT, ő is ezt várja el. :DD
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Tehát már akkor is incel valaki, ha csupán egy elvárás mentén keres párkapcsolatot, méghozzá nem is emiatt, hanem mert random pl: tegyük fel Kata egy olyan diagnózist állított fel a kérdezőről, hogy azért nem él rendszeres szexuális életet, mert nem is lenne lehetősége rá.


Kata abba nem gondol bele, hogy az ő frusztrált életétől függetlenül (amit mellesleg mindenkire kivetít névtelenül, és kéretlenül) nem minden férfi incel, és ronda azért, mert nem nagydumás, csókkirály, vagy éppen macsó.


Kata valószínűleg a kettős mércét is szereti, hiszen mivel az incel szó pontos definiciójával sincsen tisztában, ezért joggal vagyok előítéletes vele szemben azzal kapcsolatban, hogyha bármely hasonló kérdést nő fogalmaz meg, az nem mentális beteg, illetve macskásnéni.


Nyilván, engem is fel tud húzni az, amikor egy kétségbeesetten hisztiző, a saját életével elégedetlen személy engem megpróbál sértegetni, de már lepereg, mivel az én életemből nem vész el semmit, és nem is ad hozzá semmit érdemben az, hogy Katalin beírja újszegedről az összes férfi kérdezőnek, hogy incel. :)

ma 14:24
 43/62 anonim ***** válasza:
77%
Hát apukám nem sok nőböl válogathatsz majd. :D Persze mondani mondhat majd bárki bármit. :D
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
39%
Ha valaki ilyesmit kérdez tőlem, nem találkozom vele. Semmi köze az előéletemhez, és ha emiatt féltékeny valaki, az igenis őt minősíti, és nem engem.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

#41 "Tuti tuti tuti" Igen, nektek itt, a fotelből minden tuti, anélkül, hogy megismernéd az illetőt. Töltöttél velem együtt napokat? Beszélgettél velem órákat különböző dolgokról, az élet bármely területéről? Nem? Akkor addig csend.


#44 Ez is teljesen jogos, akkor te nem az én fajtámat keresed, nincs is ezzel gond, az lenne a gobd, ha mindenki egyforma lenne.

ma 15:13
 46/62 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem qrvára van közöm ahhoz, hogy előttem mennyivel volt legalább nagyvonalakban, vagy miért értek végett a kapcsolatai mint neki szintén az enyémhez. Aki fej nélkül kapcsolatokba megy és a lényeg nem érdekli az óriási felelőtlen. Igen persze hazudhat, de azt is észre lehet venni, vagy ki szokott derülni, elég egy pletykás barát, családtag. Viszont ha ő kategorikusan elutasítja a múltról való beszélgetést akkor nincs esélye velem tovább ismerkednie. Ha nincs mit szégyellni mert mindenki úgy él ahogyan akar akkor miért nem lehet az exeket, vagy szexpartnereket megemlíteni? Mégiscsak szégyellnivaló, hogy szexelt 2, vagy 20 emberrel? Ellentmondásos az egész. Mert nem az érdekel engem személyesen, hogy milyen pózban csinálták hanem inkább miért vágyott annyi partnerre, mi vezette rá? Egyáltalán nem mindegy, hogy csalódás érte, és félt kapcsolatba fogni vagy ringyóskodott ész nélkül nemtől függetlenül.
ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
70%
46-os, nem azért elutasítandó, mert nekem van szégyellni valóm. Hanem azért, mert aki ilyenekről faggat az kontrollmániás, féltékeny ember, és az ilyenre nincs szükségem. Én sem kérdezgettem soha egyik randevúpartneremet sem, hogy hány nővel volt együtt előttem. Nyilván ha valaki naponta váltogatja a szexpartnereit, az amúgy is hamar kiderül.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, most miért idegenektől vársz visszaigazolást, hogy neked van igazad? Ha valaki azt mondja, hogy nincs igazad, akkor meg magyarázkodsz. Tégy úgy, ahogy jónak látod.

Ha egy nő szép, kedves, humoros, de lefeküdt már 6 férfival előtted, ha neked emiatt már nem kell, akkor én csak sajnálni tudlak.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem normális.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
34%

#47


Randik alatt te annyira ismered a másikat, hogy ki tudd jelenteni azt, hogy tuti kontrollmániás pcsa csak azért mert megkérdezi, hogy mennyi pcsát döngettél meg? Viszont te olyan okos vagy, hogy tudod melyik pcsa mennyit dugott? Azta, mit szívsz? Kérek belőle, én is szeretnék emberfeletti képességekre szert tenni.


Aki eleve a legrosszabb módon áll a másik nemhez az miért ismerkedik? Egyáltalán hogyan csinálja ha tabu témát jelképeznek az exek, szexpartnerek? Azért ismerkedsz, hogy együtt légy a másikkal, mert tetszik. Ha valakinek annyira bejössz az a legtöbb esetben ad esélyt, de ha még arra se vagy képes, hogy a lényegről beszélgess akkor hogyan adjon neked lehetőséget? Miről beszélgettek, a barátokról, időjárás, suli, kollégák? Elmegy, de arról is illene, hogy mi a francot tanultál az exeid által, milyen hibát követtél szerinted el, vagy miért esett jól megnyomni egymás után jó sok nőt mert elmond az emberről sok mindent a viselkedése, beszéde, hozzáállása. Aki be van tojva az ex és szexpartnerek topictól az magában keresse inkább a galibákat és ne arra mutogassa aki felvállalja, hogy volt dolga 3/30 emberrel.

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!