Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy nem jönnék össze olyan nővel aki 5-nél több férfival volt együtt élete során?

Figyelt kérdés

Nyilván itt a kor is számít, mivel fiatalabb korban ez még gázabb dolog, én a 25-35 éves korosztályban keresgélek, és ezen a lefedettségen belül csak olyan nővel folytatnék párkapcsolatot, akinek maximum 3-4 romantikus, vagy alkalmi kapcsolata volt élete során.


Ezeken kívül nincsen nagy igényem, nem várom a topmodellt, vagy a hercegnőt, így is fogok majd találni valakit a világban? Vagy ez már nagy elvárás mostanság?



ma 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
38%
Nem az.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
55%

Nem fogok feleségül venni olyan nőt, aki sok pasival volt együtt, mert szerintem nem illik ez egy nőnek.

Ellenben én, mivel a klasszikus férfi típust képviselem, lehetek együtt több nővel, ami nekem dicsőség.


Ja hogy egy nőnek nem illik. Mit illik? Főzni-mosni-takarítani?

Ilyenhez nem is mennék hozzá. Hálistennek nem is téma.

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
42%

#22


Kb. 18 éves koromtól lényegében egyedül élek, így főzök-mosok-takarítok magamra.

Szal ezt a részt nem várom el egy nőtől. #16 voltam

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
68%
De neked sem két kapcsolatod lett volna ha a párjaid mondjuk beközlik 1-1 év után (és akkor még sokat mondtam) hogy bocs, de elmúlt, beleszerettem másba, stb. Vagy inkább egyedülmaradsz 10 évig csak nehogy valakinek túl sok legyen az előéleted?
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

#20 Én nem vagyok rákkattanva a szexualitásra olyan szinten, hogy nekem ez adjon visszajelzést.


Az emberi reakciók, illetve, hogy ki, mint reagál egyes élethelyzetekre, keresztkérdésekre, felvetésekre, sokkal előbb buktatják le, minthogy milyen a szex.


Na meg egy oldott estén, borozgatás közben kerülhetnek elő érdekes sztorik. ;)


Szóval, ha valaki hazugságra, vagy őszintétlenségre épít, mindig lebukik, vagy előbb, vagy utóbb, nincsen olyan, hogy nem. Egy kivétel van, ha pszichopata az illető.

ma 12:59
 26/62 anonim ***** válasza:
60%
Olyannal jössz össze amilyennel akarsz. A legtöbb nőt taszítják a tapasztalatlan okostojások.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
12%

Nyugi én is ugyan így vagyok vele mint Te.

Van a szokásos lakat- kulcs példa ami eléggé igaz is szerintem. Kinek kell egy olyan lakat ami könnyen nyitható és bármelyik kulccsal?

Én hatalmas tisztelettel vagyok a mai világban egy olyan nő felé aki nem k#rvulta szét az életét és nem híve az egy éjszakásoknak.

De a legnagyobb baj, hogy senki nem mond igazat. Amit egy nő bevall azt szorozni kell 3-mal, amit egy férfi azt pedig osztani 3-mal.

Nincs rajtunk számláló így sose tudod meg az igazi számokat és megállapítani se tudod sehogyan. Van aki csendes kis aranyos közben meg már hárman is rakták egyszerre, van aki hangos és beképzelt őt pedig csak a legelső barátja 2 évvel ezelőtt. Sose tudni. A nők ezt titkolják és csak a legjobb barátnőjük tudja a pontos dolgokat, te pedig kapsz egy alacsony számot és örülj. Volt 1 barátnőm elmondása szerint én voltam neki a harmadik az életében, közben meg kiderült, hogy r#sszlányokon fent volt 1 évig. Olyan is volt, hogy neten összeakadtam egy csajjal mire odaértem hozzá kiderült, hogy férje van a legelső szerelme de néha-néha kell neki más is mert unja a banánt de nem hagyja ott mert hát élete szerelme… Ő hangoztathatja, hogy neki csak 1 partnere volt az életében mert hát a legelső szerelme és egyben már a férje de közben sunyiban ki tudja hányan járnak még hozzá.. szóval őt is úgy ismerik, hogy soha senki mással nem volt semmi… közben meg..

Szóval el kell engedni ezt a számosdit szerintem. Igazat, pontosat soha nem fogsz kapni, sőt! ha te vagy neki valóban a 4. ez a partner szám az együtt töltött évek alatt felkúszhat 10-re is de akkor is te maradsz még mindig a 4., ha szétmentek a következő palija pedig az 5. lesz aki amúgy már a 11. érted…

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó mitől lenne tapasztalatlan amikor 2 párkapcsolata volt? Ha meg túl lenne 5-10 párkapcsolaton, vagy pl. 25 lányon az lenne a baj, hogy mekkora hímringyó. Egyébként ne beszélj a többi nő nevében. Nekem pont szimpatikus a kérdező a gondolkodásmódjával. Bárcsak több nő és férfi hasonlóan állna hozzá mint ő.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
#26-ot kérdeztem.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
71%

"Én nem vagyok rákkattanva a szexualitásra olyan szinten, hogy nekem ez adjon visszajelzést."


De rá vagy. Neked ez ad a másikról visszajelzést. Negatív előjellel vagy rákattanva.


"Az emberi reakciók, illetve, hogy ki, mint reagál egyes élethelyzetekre, keresztkérdésekre, felvetésekre, sokkal előbb buktatják le, minthogy milyen a szex."


Ezekről kérlek írjál bővebben. Mert mindenki mindig állítja, hogy nála van a megoldókulcs, de leírni senki nem szokta. Tudjuk, miért, mert nincs ilyen reakció. Az van, amit bele akarsz látni.


"Na meg egy oldott estén, borozgatás közben kerülhetnek elő érdekes sztorik. ;)"


És aki nem iszik? Én írtam, hogy csak 2 kapcsolatom volt. Soha nem ittam, drogoztam, buliztam. De erre is mondták már, hogy hazudok, mert... és itt minden személyes dolgot ki tud találni az, aki megvádol. Mintha a szexualitás bárhogy megjelenne a viselkedésen.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!