Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 A kérdező kommentje:
de azért nem közeledett mert szerintem azt hitte hogy nincs esélye nálam
jún. 25. 18:25
 52/140 A kérdező kommentje:
karácsonyi céges partin jó nem most volt odament egy nő táncolni hozzá gondolom neki is bejött a pasi és szándékosan nem az hogy ellökte magától de észrevette hogy nézem
jún. 25. 18:27
 53/140 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...előfordulhatott hogy szimpatikus voltál, de úgy látta úgy sincs esélye, Te se úgy álltál hozzá és lemondott rólad! Azért akkor már régebben is érdekelt, ha ilyeneket észre vettél rajta...

Volt aki mert lépni felé és az neki is szimpatikus volt.

jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 A kérdező kommentje:
az ilyet észrevesz az ember ha tetszik neki az illető ha nem jó nagyon sokáig egyedülálló volt és sajnos későn léptem vagy csak szexre akart volna ez is lehet
jún. 25. 19:02
 55/140 anonim ***** válasza:
Mindegy most kibeszélted magadból, ne rágódj rajta tovább ennek így kellett lennie! Mindenkit érnek csalódások! Majd jön valaki akivel minden klaffol és boldog lehetsz...
jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 A kérdező kommentje:
ja és sokat agyaltam rajta de lépni nem mertem valamiért
jún. 25. 19:22
 57/140 anonim ***** válasza:
100%
Mert, nem voltál elég bátor! Pedig érdemes a nőknek is kezdeményezni néha...vagy legalább bátoritásul jeleket adni!
jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/140 A kérdező kommentje:
lehet csak ilyen vágyódás volt az egész mert nekem ezen az egy eseten kívül még nem volt ilyen hogy egy férfi később jött be. Illetve nem vagyok az a kezdeményező fajta
jún. 25. 19:59
 59/140 anonim ***** válasza:

Nem csalódtál még soha eddig Férfiban? Hogy ennyire kiakasztott.

Ok hogy ha nem is vagy kezdeményezős, de ha kimutatod legalább már hogy szimpatikus az illető, akkor már legalább adsz egy kis bátorítást...

jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/140 A kérdező kommentje:
én ilyen agyalós fajta vagyok bátortalan. De figyi leszartam régen de facen bejelöltem írtam névnapjára több posztját lájkoltam
jún. 25. 20:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!