Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
 81/140 anonim ***** válasza:

Persze van olyan hogy késöbb lesz szimpatikus valaki, ha megismersz valami olyan oldalát ami bejön Neked...

Igen az is egy közeledő lépés, de vannak olyanok is akik ha egy helyen dolgoznak már vagy bármilyen kapcsolatba kerülnek egy illetővel és esetleg megtudják a nevét már bejelölgetik egymást...

Most el kell fogadnod hogy ha tetszettél is neki valamikor, most már nem úgy tekint rád!

jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/140 A kérdező kommentje:
De én 3 szőr láttam és igen ez igaz nincsenek közös élményeink hanem én gondoltam egyet és elkezdett nekem tetszene viszont ez lehet nem esett le neki
jún. 27. 12:56
 83/140 A kérdező kommentje:
Én meg már kombinaltam magamba
jún. 27. 12:56
 84/140 anonim ***** válasza:

Ó, értem! Lehet Te gondoltad hogy van még esélyed, csak ő ha valamikor még adott is volna esélyt, azóta változott az álláspontja!

Majd találsz olyat aki jobban észrevesz és Neked is szimpi lesz!

jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/140 A kérdező kommentje:
Hát igen sokáig vartam
jún. 27. 14:25
 86/140 A kérdező kommentje:
Lehet felfigyel T hogy mi ez hogy hirtelen bejeloltem facen meg lajkolgattam de ez kevés volt
jún. 27. 14:39
 87/140 anonim ***** válasza:

Milyen időssek vagytok?

Ha azt mondod valószínű bogarat ültettél a fülébe akkor meg esetleg még se jönnek ki jól a lánnyal akkor meg hátha jelentkezik majd! Ha tényleg érdekled, vagy érdekelted.

Van ilyen hogy nem időben cselekszik az ember...tudunk elszalajtani esélyeket sajnos, de ezen muszáj megnyugodni!

jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/140 A kérdező kommentje:
37 ö pár évvel sztem idősebb, van már egy lánya de pont akkor írtam neki amikor már komolyra fordultak a dolgok sztem bár csak 3 hónapja vannak együtt
jún. 27. 15:26
 89/140 A kérdező kommentje:
De szerintem már eldöntötte hogy többet akar tőle amúgy olyan fajta hogy szeret a munkába is minden nőhöz odamenni én kb háromszor voltam körülötte de már másik szakba vagyunk és nem kell dumaltam vele
jún. 27. 15:43
 90/140 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bogarat ultett em de ezt nem tudom
jún. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!