Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/140 A kérdező kommentje:
sokat agyaltam rajta sztem ez ilyen vágyódás volt
jún. 25. 20:21
 62/140 A kérdező kommentje:
nem volt még barátom
jún. 25. 20:22
 63/140 anonim ***** válasza:
Értem! Így akkor érthető, miért esett rosszul mikor már szívessen vetted volna a társaságát de ő neki már nem számítasz! Neked meg még új ez az egész érzés...
jún. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/140 A kérdező kommentje:
sokszor voltam szerelmes csak válogatós vagyok és aki nekem kellett volna mind csak szexet akart
jún. 25. 20:33
 65/140 A kérdező kommentje:
igen az elején kellett volna lépnem évekkel ezelőtt de ha akkor nem jött be minek léptem volna. Amúgy egyik ismim azt mondta hoy attól függetlenül hogy elutasított a fülébe tuti beleültettem a bogarat
jún. 25. 20:34
 66/140 anonim ***** válasza:

Hát igen az nem gond ha kicsit válogatós is vagy, csak az már lehet gond ha túlzottan! Mindenképp jó megismerni az illetőt, hamar rajössz azért a hátsó szándékra!

Persze, ha Neked nem szimpatikus valaki, mint ő is az elején. Akkor érthető hogy nem közeledtél.

De úgy nézem Te még mindig rajta rágódsz és bizakodsz még! De azért ne akard hogy "ha nincs más jó leszel Te is barátnőnek" és kihasználja hogy most annyira érdekled es aztán megbántson.

jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/140 A kérdező kommentje:
ezt nem rosszindulatból írom de a bnője dagadt és arcra sem nagy szám és komolytalan
jún. 25. 20:50
 68/140 anonim ***** válasza:

Te szépnek tartod Magad?

De különben sokat látni olyan boldog párokat, akik kinézetre nem passzolnak és mégis szuper a kapcsolatuk! A kinézet nem minden! Nem mindenki ugyanúgy gondolkodik...Lehet neki a lány stílusa tetszik...és abba szeretett bele!

jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/140 A kérdező kommentje:
Nagyon komolytalan no
jún. 26. 18:17
 70/140 A kérdező kommentje:
Ugralovarba ugrál ami gyerekeknek való és azt feltette facere ilyen bohóc fajta
jún. 26. 18:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!