Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/140 anonim ***** válasza:
De 130, ne csináld ezt, mindenkinél másképp működik, hogy reagál egy ilyenre
júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/140 anonim válasza:
igen máshogy működik de nekem nagyon nehéz elfelejtenem. Annak idején amikor még csak gondoltam rá már elképzeltem hogy milyen lesz együtt. Nagy nehezen rávettem magamat hogy írjak neki. Visszautasított majd egy hete kb . bekövettem instán és szándékosan tett ki történetet ahogy a nője ölelgeti tényleg szereti. De szerintem elején nem akart tőle semmit de a csajon látszik hogy hiába nem nagy szám és dagi nyomulós fajta.
júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/140 anonim válasza:
amúgy miután töröltem faceről szándékosan már nem nyilvánosak a történetei
júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/140 anonim válasza:
vagyis hogy szándékosan ne lássam miket tesz ki
júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/140 anonim ***** válasza:

Ezeket most tiszta komolyan írod? Ennyire nem tudod túl tenni Magad rajta? Így már azt se merem írni hogy majd idővel elfelejted és jobb lesz! Ne törödj már vele, ne rágódj rajta mert csak rontasz az állapotodon! Tereld el róla a gondolataidat és töröld mindenhonnan!

Törölve lett az előző fiókod?

júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/140 anonim válasza:
igen töröltem de ez igaz jobb elfelejteni nem viselkedek úgy mint egy ovis
júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/140 anonim ***** válasza:
Én csak a Te érdekedben tapaszatlatból ajánlom. Változni valószínű nem fog a hozzáállása, Te meg kiidegeled magad minden megnyilvánulására és hogy várod hogy háha lesz esélyed egyszer..Közben meg nem veszed észre ha valaki közeledne és még Neked is szimpatikus lehetne!
júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/140 anonim válasza:
ez igaz. CSak ledöbbentem hogy visszautasított
júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/140 anonim válasza:
sajnos még nem volt barátom ezért jött le így ez a dolog
júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/140 anonim válasza:
137 es te is jártál már így?
júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!