Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
 101/140 A kérdező kommentje:
Egy van
jún. 28. 19:53
 102/140 A kérdező kommentje:
De már nem figyelgetem a történetét de ma akárhányszor felléptem online volt szinte egész nap. Nyaralok elég sokszor felléptem a Messengerre mindig fenn volt és profil képet változtatott ami már többször volt a profilképe
jún. 28. 19:56
 103/140 anonim ***** válasza:

Annyira nincsen más potenciális férfi a közeledbe akit megkedvelj vagy szimpatikus legyen?

Hát addig nehéz míg látod,vagyis kontaktok között van, mert azért mindig ránézel ha fellépsz még tudat nélkül is!

Akkor jó pihenést és kellemes időtöltést!

jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/140 A kérdező kommentje:
Ez igaz nem volt kozos élményünk amiket mondtál mindegy rairtam ezt már nem tudom visszavonni
jún. 29. 13:47
 105/140 anonim ***** válasza:
Azzal szerintem nincs gond hogy ráírtál. Inkább az hogy elfogadd az elutasítást, hogy nincs esélyed nálla és tovább tudj lépni!
jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/140 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. De amúgy rengeteg ez fent van messengeren és profil képe T is változtatott és friss kapcsolata van és ilyenekkel van elfoglalva. Ha én szerelmes lennék tuti nem foglalkoznék ilyenekkel
jún. 29. 15:16
 107/140 A kérdező kommentje:
Ja és rengeteg történetetad meg
jún. 29. 15:16
 108/140 anonim ***** válasza:

Azért mert szerelmes, attól még nem a nap 24 órájában kell foglalkoznia a szerelmével! Foglalkozhat számára kedvező dolgokkal is.

Nem tudsz tovább lépni, így nehéz lesz elfelejtened.😬

Nem mindenki ugyanúgy éli meg szerelem érzését!

jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 A kérdező kommentje:
Ez igaz de engem ilyenkor abszolút nem érdekelne a net semmilyen formában
jún. 29. 19:41
 110/140 anonim ***** válasza:

Jó de ha azt mondod mar több mint 3 hónapja együtt vannak, azért eddigre már össze melegedtek és nem sülve-főlve vannak együtt! Mindketten szentelhetnek időt a hobbijuknak is!

Nem mindenki ugyanolyan lelkületű/természetű hogy annyira szerelmes tudjon lenni mint pl. Te! Attól szeretheti a párját nagyon!

jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!