Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/140 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy megoldás! De agyban is el kellene döntened, hogy nem foglalkozol vele! Mert attól még tudsz utánna járkálni, figyelgetni és csak hergelni magad...
jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/140 A kérdező kommentje:
de ez csak magamnak rossz de azt hittem hogy bejövök neki mindig hát túl sokáig vártam
jún. 25. 17:07
 43/140 anonim ***** válasza:
100%
Remélted majd ő lép? Vagy mire vártál? Lehet szimpatikus voltál neki, de úgy gondolta hogy ő nem érdekel téged, így tovább lépett...
jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/140 A kérdező kommentje:
igen ez lehet de pl én lesz*rtam. Aztán bejelöltem facen lájkolgatatm több dolgot írtam neki névnapjára most őszintén aki téged leszar és most hirtelen lájkolgat meg bejelöl nem lenne gyanús? Most meg barátnője lett amire mertem lépni.
jún. 25. 18:12
 45/140 A kérdező kommentje:
bocs elírtam. a több dolgot írtam névnapjára helyett azt akartam írni hogy írtam névnapjára
jún. 25. 18:13
 46/140 A kérdező kommentje:
de amikor egyedülálló volt nem mertem lépni
jún. 25. 18:14
 47/140 anonim ***** válasza:
Hát ha elötte akárhogy közeledtem is volna, de Te semmire nem reagáltál vissza, vagy alapból elutasító voltál...akkor utánna már hiába is szerettél volna bármit is tőlem...🤨 a bizalmadat elvesztetted.
jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/140 anonim ***** válasza:
Ő közeledett valahogy is hozzád, valamikor?
jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/140 A kérdező kommentje:
jó igazából nem közeledett és ritkán találkoztunk nagyon alkalma se volt de tuti bejöttem neki és szimpatikus voltam mosolygott de ez kb 3 éve volt de akkor nem jött be egyáltalán.
jún. 25. 18:24
 50/140 A kérdező kommentje:
de azóta valami megfogott benne
jún. 25. 18:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!