Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, lányok, ha volt már...

Nők, lányok, ha volt már részetek visszautasításban, hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Nyilván az esetek többségében a férfiak teszik meg az első lépést, így ők jóval több visszautasítást kapnak.

Néha azért előfordul, hogy a nők teszik meg az első lépést. Ha nőként előfordult már, hogy kezdeményeztél pl. elhívtad az egyik osztálytársadat, kollégádat, szomszédodat, stb. egy kávéra - tehát eléggé egyértelműen kifejezted a szándékodat - de az illető visszautasított, hogyan érintett ez az fajta elutasítás? Letudta egy "bocs nemmel" vagy esetleg bunkó módon koptatott le?


Az ilyen ez a férfi dolga, én sose kezdeményeznék egyértelműen egy pasinál kommenteket hanyagoljuk már, mert nem erről szól a kérdés. Kösz.



jún. 7. 02:55
 1/7 anonim válasza:

Én csávó vagyok és mikor visszautasítottam egy nőt rendesen hisztizett, vergődött bogy én wzt hogy gondolom hogy nem kell nekem

Látszik hogy nagyon ritkán kapnak ilyet

jún. 7. 04:16
 2/7 anonim válasza:
Nem volt
jún. 7. 11:09
 3/7 anonim válasza:

1-eshez hasonlóan ugyanezt tapasztalom. Nem sokszor fordul elő, nehogy azt higyjétek, de a nőknek rendesen le van esve az álluk, ha nyilvánvalóvá teszem, hogy nem pálya a dolog. Látszik rajtuk hogy nem is értik, hogy ilyen egyáltalán előfordulhat.


Na ezért is gondolom úgy, hogy MINDIG a nő választ. Te csak azt döntod el, belemesz vagy nem.


F

jún. 7. 16:36
 4/7 anonim válasza:

Próbáld ki, hugucám.

Én szívesen visszautasítalak ám! ;)

jún. 7. 21:48
 5/7 anonim válasza:
Fúj
jún. 7. 22:16
 6/7 anonim válasza:
Egyik nonek nemet mondtam, majd veletlen osszefutottunk ra par evre egy szorakozohelyen. Ugy meglokott hatulrol a tancteren, hogy majdnem felborultam. True story, F
jún. 7. 22:25
 7/7 anonim válasza:
attól függ amúgy milyen korosztály. Egy tini lehet hisztizik engem minap utasított vissza egy férfi írta van bnője én erre írtam hogy ne haragudjon hogy zavartam
jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!