Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire paranoia a megalázó,...

Mennyire paranoia a megalázó, gúnyos visszautasítástól tartani? (Főleg fiúk esetében.)

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok és megvan bennem az a félelem, hogy mi lesz, ha gúnyosan visszautasít, vagy megaláz... Szerintem ez minden fiúban/férfiban megvan. Lányok! Volt már olyan, hogy valakít így visszautasítottatok? Fiúk! Volt már veletek ilyen? Mennyire sűrű?

2020. jún. 23. 12:13
 1/5 anonim válasza:

Illene ezt mindenkinek úgy kezelnie, ahogy neki is jól esne a dolog, de legfőképpen kulturáltan.

Én eddig bárkinek a közeledését csak normálisan és udvariasan utasítottam el, ha okom volt rá.

Viszont pont itt valaki ezt annyira rosszul fogadta/kezelte (olyan káromkodást vágott le).

N.

2020. jún. 23. 12:58
 2/5 anonim válasza:

A nok nagyresze sajnos eleg bekepzelt modon utasit el, legalabbis virtualisan tuti. Akarmelyik ismerkedos oldalra tevedtem eddig: az esetek 70%-aban konkretan valaszra sem meltattak. Talan ez meg megalazobb, mintha elkuldtek volna a busba. Ertek en a nembol, de ha 10 probalkozasbol 7 azzal jar, h konkretan semmibe vesznek jogosan leszek duhos. Ezt sok no nem erti meg, nem erzi at. Eleve a nok nagyresze nem is kezdemenyez igy a visszautasitast se kell tudniuk kezelni, masreszt meg annyian probalkoznak naluk, hogy az onbizalmukat nehez letorni ilyen teren. Sajnos a ferfiak nagyreszenek rengeteg kudarccal es pofatlan lerazassal kell talalkoznia, ami miatt ertheto, ha fusztraltak es idegesek. Raadasul sajat tapasztalatkent mondom: elveszi az ember onbizalmat es kedvet is.


Egyebkent en mindig normalisan irok a lanyokra, nem kovetelozok es nem bunko a stilusom, ezert szokott rosszul esni, ha a masik flegman es lekezelo stilusban utasit vissza. Amilyen a mosdo, olyan a torolkozo. Vagy talan a kedves holgy aki szemet masokkal siman turne, ha megalaznak?


Szoval a kerdesre is valaszolva: fogsz kapni visszautasitast es megalazot is. Sokszor csak epp rajtad csattan majd a nonek a rosszkedve, vagy eleve mar tele lesz levelekkel a postaladaja es a tiedet mar figyelembe se veszi majd. Lehetsz barmilyen intelligens, kedves es jokepu: ez mind nem szamit, mert sokszor nem rolad szol a viselkedesuk. Eloben mas a helyzet, ott tapasztalataim szerint nem nevetnek ki es nem bunkok annyira. De ott is kilehet fogni 1-2 bekepzeltebb lanyt. Sajnos aki kezdemenyez az sebezheto es ezt lesz aki kihasznalja majd. Megkell tanulni meltosaggal kiszallni az ilyen szitukbol. En peldaul ha valaki szemetkedve ir vissza akkor eleve fel se veszem, rogton tiltom az illetot.

2020. jún. 23. 15:56
 3/5 anonim válasza:

Semennyire.

Aki modortalanul utasít vissza, az saját magát minősíti le és egyértelműbbé válik, hogy csak egy "sövényugró", semmi több:))

Igazából, elég neki megköszöni, hogy bemutatkozott és lépni tovább.

Tehát, köszönöm bemutatkozásodat és minden jót, szia!

Ennyi.

2020. jún. 23. 21:17
 4/5 anonim válasza:

Amúgy kiváncsi vagyok,hogy mennyire nézzitek el az életünk. :D

Én nem mondanám magam csúnyának,se hű de szépnek,nem viselek kirívó ruhát.Én majdnem mindig hülyéket fogok ki,fiatalabb koromba azt hittem ez a "Szia cica van gazdád?" hülyeség,vagy éppen csak ledudálnak és bámulnak.Ez viszont úgy napi egyszer történik.Az egészséges magabiztosság,nem férfiaktól van.Nekem volt pl. olyan korszakom mikor magamat néztem semmibe és nem mások véleménye miatt,hanem a saját magas elvárásaim miatt.Ha normális valaki akkor viszont én is az vagyok vele,tehát ne legyél lenéző.

2020. jún. 24. 22:54
 5/5 anonim válasza:
Ne féljél. Én arra gondolok, hogy legyél bátor, mert mivan, ha életed lehetőségét, életed/álmaid nőjét/férfiád szalasztod el? És akkor már késő bánat tehát. És akkor szívás van. Ha valaki bejön neked; és többször is összeterel titeket a sors, hogy láthassátok egymást, tehát vélhetőnek nem csak egyetlenegyszer, akkor fogtok találkozni életetekben, akkor érted. Ha meg egyszer találkoztok és megpróbálod, és összejön, az is lehet jó, de lehet, hogy nem jön össze, akkor sincs belőle semmi baj; rádióba egyszer küldtek sms-sztorikat; egyszer egy olyan városban,hogy talán se a csaj, se a pasi nem ott laktak; na, szóval volt valami, hogy amikor a csaj beszállt a saját kocsijába, a pasi utánarohant, még épp el tudta csípni, és azóta együtt vannak. És a csajnak volt már 2 saját gyereke előző kapcsolatból, és akkor lett már közös is azóta tehát; ezzel az új pasival, aki utánarohant. Na, szóval veszítenivalód végülis szerintem nincsen egyébként, szóval legyél bátor. Lehet, hogy megtalálod életed szerelmét. Mert lehet, hogy pl te is bejönnél neki, de ha nem hívod föl magadra a figyelmet, soha nem vesz észre; és akkor annyi. De szóval egyébként lehet, hogy valakivel csak egyszer sodor össze a sors, talán ilyen is létezhet. De egyébként szóval csak nyerhetsz. Ha visszautasít, akkor sincs semmi, viszont picit akkor is nyertél, mert tapasztalatot pl, meg bátorságot, hogy hogyan szólíts meg valakit; de szóval, ha bejössz neki, lehet, hogy összejöttök (ha van pasija, ha nincs, de lehet, hogy pl első látásra belédszeret); szal ha bejössz, összejöhettek, ha meg nem jössz be neki, akkor sincs semmi baj, te legalább megpróbáltad, és nem azzal a tudattal mész el, hogy "hú de pancser voltam, ezt elpuskáztam, mert nem mertem odamenni", hanem hogy "legalább tudom, hogy nincs baj, mert úgyse jöttem be neki." Egyébként meg, olyankoris mi van, ha utána kiröhög a barátnőivel a szemed láttára, hogyha később még összefuttok; semmibaj nincs akkorse; lehet, hogy nem is rajtad nevetnek, hanem csak aranyosnak találják a sztorit meg amúgy téged; de össze talán nem jönnének veled; de az is lehet egyébként pont, hogy a barátnői között lenne valaki, aki összejönne veled. Én egyszer hallottam egy sztorit, nekem ez durva volt; na, szal, középsuliban volt egy osztálytársnőm, ő egyszer mesélte, hogy valakivel csak azért jött össze, hogy a közelében lehessen a csávó egyik barátjának. És akkor amikor a csávó meg a csaj készültek strandra, kérdezte a csávó, hogy a barátja is jöhetne-e , tehát nem lenne-e baj, ha nem csak kettesben lennének; akkor meg mondta (a jány), hogy "Persze, persze, jöjjön csak!!" Vagy ilyesmit; nem emléxem, hogyan fogalmazott; de ez volt a lényeg.
2020. jún. 28. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!