Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez normális vagy én vagyok a...

Ez normális vagy én vagyok a balf*sz?

Figyelt kérdés
Nem szánalmas panaszkodás akar ez lenni, csak egyszerűen nem jövök rá a miértre. Elég limitáltak a lehetőségeim, így jobb híján tinderezni szoktam. Néhány lánnyal sikerült színvonalasnak nevezhető beszélgetést folytatnom, ezért szerettem volna személyesen is megismerni őket. Aki igent mondott a találkozásra, az vagy többet nem is válaszolt vagy inkább mégis lemondta. Én ezt tényleg nem értem, ennyi kamu profil nem lehet, aki meg elvileg társat keres az miért nem akar ennyi esélyt a dolognak?

2020. aug. 8. 20:50
 1/9 anonim válasza:
Lehet megijedtek a randitól,vagy más pasi jött a képbe.Írásban mindenki nagyszájú,szemtől-szembe meg nem mernek semmit sem.
2020. aug. 8. 21:12
 2/9 anonim válasza:
Azt hittem, hogy egyedi eset ez nálam.. Nem mondom, hogy örülök hogy nálad is elofordult, de tényleg nem korrekt. Ha rakerdez az ember a személyes találkozóra akkor mondjon nemet és ne hitegessen senkit. Nem veszít semmit, csak a másikba kelt kétséget.
2020. aug. 8. 21:44
 3/9 A kérdező kommentje:
:D köszi, akkor valahol megnyugodtam, bár szintén nem örülök. Az a vicc, hogy nem házassági ajánlatot teszek, egy egyszerű találkozásnál kb 30 perc után lehet mondani, hogy köszi ez mégse fog menni, inkább hagyjuk és nincs semmi sértődés. Lehet túl gyakorlatiasan gondolkozok
2020. aug. 8. 21:57
 4/9 anonim válasza:
A Tindert sok lány csak unaloműzésre használja, vagy azért mert figyelmet akar, de nem akar valódi kapcsolatot is.
2020. aug. 8. 22:06
 5/9 anonim válasza:
Igen, ezért sem értem hogy miért jó ez nekik. Nem az zavar, hogy nemet mond, hanem hogy nem képes kulturáltan közölni, hogy nem bennem látta meg a szőke herceget fehér lovon:)
2020. aug. 8. 22:07
 6/9 anonim válasza:

Ugyanezt csinálták velem is. Tinderről, meg máshonnan.

Most pár napja épp egy tinderes lány kamuzott, harmadjára is lemondva a találkozót. Én is csak annyit kértem, hogy ne húzza az időmet, hanem legyen őszinte. Rendre hetekig hazudoznak.

Ezek sosem fogják megérteni, hogy mi a korrekt megoldás. Buta pi*ák.

De ne félj máris vinnyogna, ha vele tenné ezt egy férfi.

2020. aug. 8. 22:28
 7/9 anonim válasza:

Nem a nemen múlik. Az emberek nem tudnak

a) kommunikálni

b) ismerkedni

c) normákhoz, szabályokhoz tartani magukat (értsd ha megígértem vmit, akkor ahhoz tartom is magam).

Én 2010 őszétől közel 4 évig voltam fent társkeresőn és nagyon gáz sztorik voltak. 4 év után feladtam.

Most megint gondolkozom rajta, de nem akarok több sérülést.

48N

2020. aug. 9. 09:03
 8/9 anonim válasza:

Az a baj, hogy nem tudtok írás alapján szűrni. Nekem sosem volt olyan, hogy társkeresős csaj ne jött volna el a randevúra, azaz egyetlenegyszer, de utána bocsánatért esedezett, hogy elfelejtette, mert iszonyúan szekálták a munkahelyén, és másnap eljött pontosan.


Az ilyen zavaros, átverős, ígérgetős, eltűnős nők nekem kimaradtak. Valószínűleg azért, mert már a szövegekből és a kitett képekből leszűröm, milyen jellem lehet, egyáltalán érdeklődik-e irántam, vagy csak udvariasságból felelget, és akinél megszólal bennem a vészcsengő, azt idejében otthagyom. Ha jobban figyelnétek a reakcióikra, az emberi vonásaikra, és nem csak azon akadtok le, hogy ír vagy nem ír, meg hogy milyen segge van, akkor talán nem lenne ennyi kudarcotok.


42F

2020. aug. 11. 01:16
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért ezzel teljesen nem értek egyet. Egyrészt a társkeresőn, tinderen meg végképp mindenki túl nagy önbizalomlöketet kap. Valaki nagyon sok pozitív visszajelzést kap, amit való életben nem kapna olyan gyakran, sok esetben nem is válaszol, vagy csak ímmel-ámmal. Szóval attól, miként ír nem feltétlen derül ki a valódi jelleme. Másrészt, ahhoz, hogy igazán megismerd így az szemben álló felet, és ne csak beleláss dolgokat elég sok üzenetváltas kell. Ezt fölöslegesnek tartom, mert személyesen sokkal hamarabb kiderül.

Végezetül ne vedd sértésnek, de a Te korosztályodban már kicsit máshogy gondolkodnak a nők szerintem.

2020. aug. 12. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!