Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nehéz normális...

Miért ilyen nehéz normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Itt lakom a legnépesebb magyarországi városban (Budapest), és mégsem találok olyan lányt, aki ne lenne agyonszolizva, műköröm/műhaj/műcici bármelyikével megáldva és/vagy ne lenne beképzelt, nagyképű.


De ha még találnék is, tuti, hogy foglalt. Úgy érzem ez az egyik legnagyobb kihívás mostanában.


Rólam annyi ízelítőnek, hogy szoftvermérnökként dolgozom, egyedül lakom egy albérletben, hobbijaim többek között bringázni, squash-olni és világot látni. Szeretem a rendet (talán túlzottan is), és tisztelettel beszélek mindenkivel.


Így belegondolva nehéz elhinni, hogy nem találok hozzám való párt, pedig az a helyzet, hogy nem egyszerű.


27F


2020. júl. 10. 11:48
1 2 3 4
 1/34 Furujika válasza:

Ajanlom a Tindert. Egy nagyon kedves baratnom (aki olyan amit leirtal) ott talalt baratot. Mindketten normal kapcsolatot szerettek volna, nem igaz hogy mindenki d***ni akar csak ott.

Probalj meg mindekit a + iranyba huzni, megha kep alapjan nem 100% is. Sokszor szebbnek nezunk ki, mint amit a kep mutat... Beszelgeteskor probald meg leszurni, hogy nem buta-e. En egyszer ereztem, hogy valami nem oke a beszelgetes szinvonalan, de a kepei nagyon jok voltak, es a randi utan csalodas lett a vege.


Probalj meg minnel tobb randira elmenni, ne heteket beszelgetni 1-1 emberrel. Utobbiba bele lehet fasulni. En a vegere utaltam irni masokank, mindig ugyan azokat a hulye kerdesek feltenni es varni a valaszra. De te ne add fel, tessek huzogatni. A lanyokat.


Ha kinezetileg magasra teszed a lecet noknel, akkor magaddal, a te kulsoddel szemben is tegy igy. Tapasztalat, hiaba akartam kockahasu pasit (most mar felnottem), nem voltam ott. Nincs gond a magas leccel, jobb varni mint beerni kozepszeruvel. De a folyamatban magadat is felfejlesztheted a kovetkezo szintre. Kicsit sekelyes, de a kulso is szamit a belso mellett.


Es igen, partalalas a legnagyobb kihivas az eletben. Vegul munkahelyen ismerkedtem meg a baratommal.

25N

2020. júl. 10. 12:22
 2/34 anonim válasza:

Kezdj el gyúrni, öltözködj divatosan, járj szolizni,vágass divatos frizurát, vegyél egy drágább autót, és egyből lesz egy nőd még az ultrabeképzelt Budapesten is

Majd a kapcsolat alatt formálódik a nő amint kialakul az érzelmi kötelék köztetek az együttélés alatt,meg megszokjátok egymást

Az meg, hogy az eltúlzott ajakfeltöltés, a szilikoncsöcsök már fiatalkorban meg a válltól csuklóig tetoválás divat a nők körében ez elég szomorú de valamelyik barom most ezt a trendet találta ki

2020. júl. 10. 12:33
 3/34 anonim válasza:

#2

A drága autó egy hülyeség. Mindenütt sok a beképzelt csaj, nem csak Pesten. De Pesten sem minden lány beképzelt.

Én azt ajánlanám, ne korodbeli csajjal kezdj. Nyugodtan próbálkozz 18-19 éveseknél. Baromira imponálni fog nekik, hogy mérnök vagy.

2020. júl. 10. 12:43
 4/34 Furujika válasza:

Elso vagyok.

Gyuras, frizura es oltozkodes az jo otletek voltak.

Vedd fontolora az alabbiakat:

Szoli karos es oregit. Ne kockaztass (heti egyszer 30 percet 1 evig jartam).

Draga auto - ha valaki emiatt figyel fel rad, az regen rossz. En onallonak akartam kinezni, amikor randikra jartam, sosem engedtem hogy fizessenek nekem.

Vehetsz draga autot, de nem hinnem hogy az segit baratnot talalni. Egy szepen karbantartott sima auto is megteszi, ha egyaltalan van szukseged autora. Fo az igenyesseg a kornyezetedre, de ahogy irtad, az mar megvan neked.

Meg az oltozkodeshez: szemuveg. Ha szemuveges vagy, legyen ujszeru es divatos, jol nezzen ki. Hisz mindig rajtad van.

2020. júl. 10. 12:44
 5/34 anonim válasza:
Mostanában jellemző, hogy olyan magasra rakjuk a lécet-fiúk, lányok egyaránt-, hogy szinte lehetetlen átugrani. Sőt, ha átugorja valaki, de megremeg a léc, az is kiesett.
2020. júl. 10. 12:51
 6/34 anonim válasza:

3

a mai pesti lányokat jobban érdekli, hogy a jobb vagy a bal kihúzott kokó utcát szippantsák fel először mintsem, hogy lázba hozná őket egy mérnöki rajzolóasztal

2020. júl. 10. 12:51
 7/34 anonim válasza:
Mondjuk az nem lehet, hogy azert van ez, mert ugy nezel ki, mint egy vakond? Azert hiaba mondogatjak, hogy a belso szamit, meg a kevesbe szep lanyok is macsokra vagynak.
2020. júl. 10. 13:00
 8/34 anonim válasza:

7

A megboldogult Andy Vajna is úgy nézett ki mint egy elhízott hörcsög mégis ha begurult a Bentley-vel egyből ugrottak neki a 20 éves lányok

Mellesleg Vajna Timinek jól bejött az élet: pár évig lovagolta az öregembert aztán most dollármilliókat örökölt meg amerikai állampolgárságot kapott és egy egész fiatal fickója van

Valahogy minden rendes aranyásó így képzelné el az életet

2020. júl. 10. 13:05
 9/34 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat!


Az 1-es válaszolóval teljesen egyetértek, illetve a további válaszaid is remekek :)


A 2-es válaszolóval viszont nem értek egyet, nem kell autó Budapestre, teljesen felesleges. Először egy családi házat veszek (így hamarabb meglesz), utána esetleg jöhet az autó. Szoli meg... Akkor én is ugyanolyan divatmajom lennék.


7: Nem, egyáltalán nem nézek ki rosszul :)

2020. júl. 10. 13:23
 10/34 anonim válasza:

de jó tanácsokat adtok!

Nekem egy kigyúrt, belőtt hajú fickó ugyanaz a kategória, mint a szolizott, tetovált műnő.

2020. júl. 10. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!