Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ilyen nehéz normális...

Miért ilyen nehéz normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Itt lakom a legnépesebb magyarországi városban (Budapest), és mégsem találok olyan lányt, aki ne lenne agyonszolizva, műköröm/műhaj/műcici bármelyikével megáldva és/vagy ne lenne beképzelt, nagyképű.


De ha még találnék is, tuti, hogy foglalt. Úgy érzem ez az egyik legnagyobb kihívás mostanában.


Rólam annyi ízelítőnek, hogy szoftvermérnökként dolgozom, egyedül lakom egy albérletben, hobbijaim többek között bringázni, squash-olni és világot látni. Szeretem a rendet (talán túlzottan is), és tisztelettel beszélek mindenkivel.


Így belegondolva nehéz elhinni, hogy nem találok hozzám való párt, pedig az a helyzet, hogy nem egyszerű.


27F


2020. júl. 10. 11:48
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
Normális egyenlő természetes szépségkirálynő? Tudom, hogy fontos a külső, de ha nagyon magas ezen a szinten az elvárásod, akkor kezdj el lottózni, az talán előbb összejön. Abból vehetsz magadnak barátnőt.
2020. júl. 10. 19:23
 12/34 anonim válasza:

Hűha! Agyonfényezed magad, mégsem kellesz egy csajnak sem. Szóval valami defekted k.ra van az 100%!


Inkább választottál volna egy szakmát és lenne sikered az életben(=a nőknél), mintsem egy ilyen beképzeld majom vagy. Kitörölheted majd a segged a házzal! Mire összejön addig egyedül besavanyodsz. (De legalább felkészülsz a további egyedüllétre. Abban az egyben már jó leszel)

A diplomád mellé sem intelligenciát nem adtak, de még érzelmit sem. Max a pénzéhes csajokat fogod bevonzani, akik eljátszák a lamúrt neked. Meg is érdemled. Csajozni meg k.ra de könnyű!

2020. júl. 12. 14:28
 13/34 A kérdező kommentje:
12: Ezt kinek írtad? Mert rám egyik pont se stimmel, amiket említettél.
2020. júl. 12. 15:06
 14/34 anonim válasza:
Ez marhajó, a párom egy 195 cm magas kecskeszakállú keszeg de pocakos szemüveges pasi, van egy 20 éves lerobbant hondája és öt éve olyan szerelmes vagyok belé mint az ágyú! Csak mondom, hogy mennyire számít a kinézet <3
2020. aug. 6. 14:01
 15/34 anonim válasza:

12: Zseniális ez a válasz, úgy érzem neked sincs túl boldog életed. :D


Amúgy megértem a kérdezőt, hasonló cipőben járok én is kisebb eltérésekkel és 33 évesen. Nekem ami segít/segített, hogy elkezdtem többet foglalkozni magammal mind külsőre (otthoni edzés, pár ruha), mind belsőre (önismeret feljelsztés). Ezek nagyon megdobták az önbizalmam és a kiállásom és bár még nem találtam meg az igazit, de érezhetően javultak az esélyek. :)


33F

2020. aug. 6. 14:24
 16/34 anonim válasza:
Teljesen aterzem a problemad, de noi oldalrol sem jobb a helyzet. :)
2020. aug. 6. 18:56
 17/34 anonim válasza:

Atyaég, ezektől a "veszek egy családi házat", "veszek egy lakást meg egy autót" dolgoktól nagyon ledöbbenek! Hol éltek ti? Hát Magyarországon gyermek éhezés van! Jó-jó, k.rvára senkit nem érdekel, de azért kifordult egy kicsit a világ magából.

Amúgy nem derült ki, hogy a kérdező hogyan próbál ismerkedni.

Kérdező, hogyan próbálsz ismerkedni?

2020. aug. 7. 17:52
 18/34 anonim válasza:

Lehet, hogy a többségnek nem fog tetszeni a válaszom, de azért hátha valakinek tudok segíteni. :)


Én egy 18 éves római katolikus leányzó vagyok, igyekszem fejlődni hit téren. Épp a héten voltam egy lelkigyakorlaton, viszonylag sok fiatal volt és sok házaspár. Ami számomra meglepő volt, az az volt, hogy a legtöbb pár között nagyon nagy volt a harmónia és a kedvesség, még az “idősebb” házaspárok között is. Több egyedülálló leányzó is volt, ők szerények, mosolygósak és jóindulatúak voltak.


Szóval aki hasonló kaliberű férjet/feleséget szeretne, az legjobban jár, ha megerősi a jó Istennel való kapcsolatát, hisz ha rábízza a Főnökre, meg fogja kapni számára legmegfelelőbb Társat, ha nem szerzetesi életre lett hívva az illető. :)

2020. aug. 7. 19:52
 19/34 A kérdező kommentje:
18: Köszönöm a tanácsot, viszont tőlem nagyon távol áll bármiféle vallás :)
2020. aug. 7. 22:21
 20/34 anonim válasza:

Nyugi Csongrád Csanád megyében se jobb a helyzet sajnos .

34f

De az én városomban szórakozóhely sincs nagyon ami van ott pedig sok a fiatal ami természetes.

2020. aug. 19. 05:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!