Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/140 anonim ***** válasza:

Az ok! De nem ismered még a srácot sem annyira! Neki lehet ilyen személyiségek jönnek be!🤷

De akkor találkozol is vele többször, ha kolléga? Megalázónak tartod hogy többet számít neki az a másik "bohóc" lány mint Te?

jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/140 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem is találkoztam nagyon vele mert másik épületbe vagyok igazából 3 év alatt 3*
jún. 26. 20:13
 73/140 A kérdező kommentje:
igen megalázónak
jún. 26. 20:13
 74/140 anonim ***** válasza:

Akkor így még csak közös élményeitek sem lehettek. Így se ő nem ismerhet Téged, se Te nem ismerheted őt igazán. Így nem is várhatsz el tőle semmit...ok hogy ráírtál, de szinte mint egy idegen...

Ne tartsd megalázónak, mert nem is tudta hogy Te egyátalán gondolhatsz rá.

jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/140 A kérdező kommentje:
ez igaz de érted ténlyeg elején le*artam most neked ne mlenne fura hogy hirtelen valaki bejelöl facen akit leszar ír a névnapodra és lájkolgat sok mindent? kisebb jeleket próbáltam adni
jún. 26. 20:45
 76/140 A kérdező kommentje:
amúgy igazad lehet de én próbáltam magamra felhívni a figyelmet mosolyogtam is rá meg ugye amiket írtam de igen eleinte tuti komolyat akart volna csak akkor leszartam mert midnig mosolygott rám
jún. 26. 20:46
 77/140 A kérdező kommentje:
de legalább ráírtam jó későn de ez van léptem valamit
jún. 26. 20:52
 78/140 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk, ha valamikor tetszettél volna és szerettem volna tőled valamit de te teljes elutasító lettél volna, akkor késöbb már hiába erölködnél...biztos furának tartanám ha egyszer csak elkezdenél írkálni!

Hát igen megróbáltad, de szerintem azért ne teperj túlzottan ha véletlen mégis máshogy gondol még rád akkor úgy is reagál majd hogy észre vedd! De ha meg jól érzi magát ebben a kapcsolatban akkor hiába is agyalsz rajta...

jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/140 A kérdező kommentje:
Megváltozott a véleményem a róla ennyi van ilyen nem estem bele egyből
jún. 26. 21:36
 80/140 A kérdező kommentje:
Jó de bejeloltem facen
jún. 26. 21:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!