Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/140 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy férfi utasított téged vissza? Egyébként nemtől függetlenül úgy kell helyesen kezelni az ilyesmit, hogy tudomásul veszed, és udvariasan elköszöntök egymástól (már ha az elutasító fél nem volt bunkó).
jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/140 A kérdező kommentje:
igen így is kezeltem írtam neki hogy neharagudjon a zavarásért további szép napot
jún. 23. 14:03
 3/140 A kérdező kommentje:
igen férfi utasított vissza
jún. 23. 14:03
 4/140 Sándor G válasza:
akkor sértődöttségből, kezdj egy másik ff-val.
jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/140 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennél többet nem kell tenned, normálisan lezártad a dolgot, a többit meg esetleg magadban kell feldolgoznod.
jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/140 anonim ***** válasza:

Igen, manapság sajnos a férfiak is elhajtanak egy csomó nőt…

A visszautasítást nem lehet normálisan kezelni, egyszerűen csak annyi, hogy tudomásul veszed, ennek valamiért így kellett történnie, és továbblépsz, keresel mást magadnak

Nem tudok sajnos jobbat mondani erre, de az biztos, hogy nem csak a nők, de a férfiak is megbolondultak teljesen manapság…

jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/140 anonim ***** válasza:
#6: Egy csomó nőt? A nők 98-99%-a egyáltalán nem is kezdeményez, akkor mégis kit lehetne elhajtani? :D
jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/140 A kérdező kommentje:
deén nem tudom elviselni hogy nem kellek neki
jún. 23. 16:52
 9/140 anonim ***** válasza:

Amugy igaza van valahol a hatosnak, velemenyem szerint ugy ertette, hogy manapsag mar mindenki a szarokra utazik, es eszukben sincs osszejonni a masikkal

A jobban kinezo tipikus metroszexualis ferfiakra jellemzo az hogy sok mindenkit elhajtanak

Kerdezo neked pedig azt tudom tanacsolni hogy fordulj egy ismerosodhoz esetleg barathoz akivel joban vagy, vagy ha az nincs akkor szakemberrel par alkalmat beszelgetni

jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/140 anonim ***** válasza:
Semmi baj ha a férfi nem akar egyes nőkkel összejönni. Ettől még nem bolondult meg, csak nem akarja a kérdezőt...
jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!