Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/140 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom a dolgokat én is egyetértek részben a 6.válaszolóval

Az én felvetésem pedig most az hogy előbb utóbb el fogunk odáig jutni hogy a kezdeményezés is a nőre lesz hagyva aztán a férfi veszi át azt a szerepet hogy “válogat”

Teljesen megbolondult világban élünk sajna

jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/140 anonim ***** válasza:
#11: Miért ne kezdeményezhetnének a nők is? Egyenjogúságot akartatok, vagy nem? Egyébként meg pont a nők problémáznak azon, hogy nem akarnak a kőkorszakban élni, ők modern világot akarnak, hát tessék, a modern világhoz a női kezdeményezés is hozzátartozik. Vagy felőlem visszatérhetünk a hagyományos modellhez is, viszont akkor a nők feladata az lesz, hogy szüljenek, neveljék a gyerekeket, vezessék a háztartást stb.
jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/140 anonim ***** válasza:

Hatos válaszoló vagyok, köszönöm szépen, hogy ennyi embertől jött a visszajelzés, hogy igazam van, nem viccből mondtam ezeket nyilván…

Azt alátámasztom, hogy az előttem levő kettő válaszoló is elmondta a tutit, valóban lehetséges, hogy ott fogunk egyszer csak tartani, hogy teljes mértékben a nők fognak már csak kezdeményezni, teszem azt akár 40-50 év múlva már simán lehet, amilyen gyorsan változtak a mostani világgal kapcsolatosan is a dolgok

Az előttem levőnek is teljes mértékig igaza van, egyenjogúság van, nem a régi világot éljük…

jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/140 anonim ***** válasza:
Van benne igazsag lehet hogy tenyleg igy lesz
jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/140 A kérdező kommentje:
azt bírom az egészbe hogy írt hogy van barátnője és tettem ki történetbe képet magamról akkor és belájkolta??? De mégis minek? JÓ az igaz hogy fotózással foglalkozik lehet csak ezért
jún. 23. 17:42
 16/140 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy ott sok mindenki sok mindenkit visszajelöl meg stb dolgok, önmagában ez semmit nem jelent
jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/140 A kérdező kommentje:

de ez kb olyan mintha adná alá a lovat meg ha van bnője miért lájkolgatja annak a nőnek a fotóját aki nemrég írt neki

de amúgy lehet azért nem kezdett velem mert nem akar munkahelyről nőt

jún. 23. 18:24
 18/140 anonim ***** válasza:
100%

De ha van barátnőjje, akkor ne is nyomulj! Ne akarj tönkre tenni egy kapcsolatot! Ő tudtodul adta, hogy foglalt!

Ha most ő is elkezdene veled flörtölni, akkor nem épp egy megbízható személy!

Lehet sokak képét lájkolja! Nem biztos hogy neki számít az a lájk úgy ahogy neked!

jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/140 A kérdező kommentje:
igen ez igaz vagy írtam neki és ez imponált neki
jún. 23. 18:38
 20/140 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, de komolyan mondom, semmi értelme ennek
jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!