Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/140 A kérdező kommentje:
igen tudom
jún. 23. 19:25
 22/140 A kérdező kommentje:
azért fura mert a nő akivel együtt van nem vékony és nem nagy szám és ezt nem nagyképűségből mondom. De ugye már régen tetszik a pasi de nem mertem írni most hogy lett nője már mertem írni. azt írta hogy van nője egy ideje
jún. 24. 19:44
 23/140 anonim ***** válasza:
100%
Mondom mégegyszer és utoljára, jól jegyezd is meg: HAGYD A FENÉBE BÉKÉN
jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/140 anonim ***** válasza:

Héé! Tényleg nem érdemes rajta lovagolnod!

Ha ennyire zavar inkább próbálj nem találkozni vele!

Van annyi más Férfi aki még bejöhet! Nézz inkább egyedülállók közül...

Lehet először jó volt neki incselkedni, de aztán rájött hogy neki van egy kedves, jó fej párja aki bízik benne és le állt... A szépség pedig relativ, kinek mi szép...

jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/140 A kérdező kommentje:
nemrég jöttek össze azt tudom talán 3 hónapja még friss a kapcsolat
jún. 24. 20:12
 26/140 A kérdező kommentje:
meg egyszer álnéven csináltam egy facebook profilt és küldtem neki üzenetet nem volt kép se semmi és küldött vissza egy lájkot és akkor már megvolt a nője miért lehetett ez tudom gyerekes dolog ez
jún. 24. 20:14
 27/140 anonim ***** válasza:
De miért ő? Ha jót akarsz neki és nem csak a saját érdekeidet nézed nem hajkurászod!
jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/140 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a saját érdekedben mondom!
jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/140 A kérdező kommentje:
De régen bejottem neki most miért nem még csak 3 hónapja vannak együtt
jún. 24. 20:56
 30/140 A kérdező kommentje:
De lehet amit csinálok csak vágyakozás
jún. 24. 20:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!