Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell helyesen kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell helyesen kezelni a visszautasítást?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nőként
jún. 23. 13:01
 121/140 A kérdező kommentje:
igen muszáj lesz mást nem tehetek de az elmúlt három napba egész nap a messengeren volt kicsit fura nem? És profil képet változtatott amúgy nem figyelem.
júl. 1. 10:21
 122/140 anonim ***** válasza:
Együtt is élnek, mert ha nem akkor esetleg egymással is tarthatják a kapcsolatot és azért elérhető végig!? Lehet a barátnőjének az a profilkép jobban tetszett!
júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/140 A kérdező kommentje:
igen és nője nem dolgozik hogy folyamatosan a messengeren tud lenni? ma meg vele van értelemszerűen nem a messengerrel foglalkoznának?
júl. 1. 11:14
 124/140 A kérdező kommentje:
ja és rengeteg történetet ad meg de én pl ha kapcsolatba lennék valakivel lesz*rnám a faceet.
júl. 1. 11:18
 125/140 anonim ***** válasza:
Ez a nő tutira nem százas, lassan másfél hete rugózik egy ilyen hülyeségen...
júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/140 A kérdező kommentje:
igen tudom . De attól függetlenül normális vagyok csak sz*r visszautasítás főleg olyantól aki nem nem nagy szám és neki se kellek.
júl. 1. 13:49
 127/140 A kérdező kommentje:
de amúgy 125-s a nője szerintem nem facezik nagyon.
júl. 2. 10:53
 128/140 A kérdező kommentje:
most szándékosan tett fel instára képet amin anőjével van mert ugye előtte megnéztem a profilját
júl. 7. 18:21
 129/140 anonim ***** válasza:
Ne tőrödj vele! Töröld mindenhonnan! Hidd el, az lesz a legjobb!
júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/140 anonim ***** válasza:
#129: Szerinted aki két hete folyamatosan egy ilyen hülyeségen rugózik, annak tudsz az eszére hatni? Ennek a tyúknak inkább kényszergyógykezelés kellene, mert egy épeszű ember nem picsog ennyit egy ilyen dolgon.
júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!