Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
12%

48 49:

De ez hoppon maradás, pont erről volt szó. Álmodozol hogy majd 1.5M-t fog neked valaki, és minden passzoljon, meg pont téged válasszon, elköteleződni... Szép álom!


Még ha úgy is látod, biztosíthatlak hogy csupán látszat.

A nő életének pontosan az az értelme, lényege, hogy gyereke legyen... Nézzél pár statisztikát, hogy VALÓJÁBAN hogyan érzik magukat azok a nők, akik nem szültek, és már nem fognak. SOHA nem lesznek igazán boldogok...

A pénzzel kitörölheted a valagadat egyedül...

Most lehet még nem érted 26 évesen, de én szólok előre, aztán majd 10 év múlva észbe kapsz, és nem kellesz senkinek már.

2023. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
77%

50

Mert minket nem érdekel, hogy mit tudunk adni! Nekunk egyedul is jó!


Nem a nők akarnak férfit...(a kerdést is nézd meg, nem nő irta ki, nem nő sir, hogy pasit akar, hanem pasi vinnyog, hogy nőt akar) A férfiak akarnak nőt!

Majd ÉN eldöntöm, hogy, X férfi megfelel e nekem, avagy sem.


"Ja ja, a karrierizmus ugye. Otthagytad a szeretett férfit."


- Ja! Milyen már, hogy az életét nem áldozza fel egy férfi szolgálatában! Felháborito! Botrányos!

2023. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
91%
#50 De fogd már fel, hogy le van sz.rva, hogy milyen pozitívumot hoznának az életedbe! Az a kérdés, hogy te mit tudsz nyújtani a nőnek. Az meg nálad miért hipergámia, ha valaki nincs együtt senkivel?
2023. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
93%

A fő kérdés az, hogy ilyen kereset mellett, - persze nyilván nem a legjobb de azért tényleg nem a legalja - illetve ilyen kiszállítási árak mellett mi a retkes f4szért várja el némelyik még mindig azt a kurv4 borravalót, amikor csak a kurv4 munkáját végzi el. Miért luxus a visszajárót visszaadni.


Na ez egy értelmes kérdés lett volna a futárokkal kapcsolatban.

2023. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
21%
IGAZI nőért sírnak a férfiak, nem épphogy nem falloszt növesztő agymosott nőkért! Igazi nőies nőkből van hiány, ahogyan igazi férfias férfiakból is lassan ahogyan elnézem a fiatalabb generációkat. Csak sajnálni tudom őket...
2023. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
92%

51

Még egyszer: En azt látom az irodaban, hogy a 40es szingli kolleganők, (en vagyok itt egyedül fiatal, többiek 34 től indulnak felfele) a legboldogabbak! Allandoan programoznak, es olyan pasikkal, hogy csak lesek...olyan ferfiak jöbnek ertük, meg viszik őket nyaralni, hogy csak nézek...! Ehhez képest, az elvált, vagy (még nem) elvált 40es gyerekes kolleganőim, folya.atosan kialvatlanok, mert minden rajuk marad otthon, férjük semmit nem csinál, de azert a pénzkeresésbol vegye ki a reszet a nő, de a házimunkábol a férfi mar nem..., allandoan frusztraltak, faradtak, és imádkoznak, h nehogy megint legyen valami fertozo devla, amivel lehet otthon maradni a beteg gyerekkel...mert apuka nem akar elmenni tapppenzre a gyerekkel!

Már meg ne sertődj, de a sajat szememmel latva, jobb egyedül, tényleg jobb.


És nem, bem maradok hoppon! A te ertékrended szerint lehet, (de azt leszarom) hogy hoppon maradok, de saját magam erzem, hogy jobb egyedül, nekem pedig a sajat ertékrendem a fontos, nem a tiéd!!!!

2023. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
5%

Semmi gond, reméljük hogy te is boldog 40-es nő leszel akiért csak úgy kapkodni fognak a jobbnál jobb férfiak és ha mégsem jön össze akkor is sokkal boldogabb leszel mint a korodbeli anyák.


Addig is kérlek hagyd meg nekünk hogy igazi nőket keressünk, akik még hajlandóak felvállalni a te szerinted iszonyatos teherrel járó anyaszerepet. Elárulom neked, szerencsére még léteznek ilyen nők :)

2023. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
10%

Nem. A nők felsorolták a hatalmas elvárásaikat, ERRE ÉN kérdezem JOGOSAN, hogy ugyan mire fel, mit hoznak az életembe? Azóta se kaptam választ. :)

Ezt meg nem nagyon kellene erőltetni hogy a nőnek nincs szüksége férfira, mert olyan jó egyedül meg stb.

OK... És ki építette a házat amiben te laksz? Ki gyártotta le az autódat? A tömegközlekedési járműveket? Az utakat amin közlekedsz? A telefonod és egyéb elektronikus eszközeid ki készítette? Ki ment ki a tűzből? Nők? Aha persze...

Köszönöm dolgos férfiak, hogy jobbá teszitek az életem, és lehetővé teszitek mindezt!

Alázat, szerénység, hálaadás - tudom ezek a fogalmak ismeretlenek számodra, mert egy buta, beképzelt modern picsa vagy.


Nem az a hipergámia hogy egyedül van, te észkombájn, hanem az hogy elhagyja mert nem elég jó. Istenem...

A nők folyamatosan figyelik a jobb opciót, ilyen a természetük. Ezt nyíltan be is vallják sokan. Bocs ha számodra ez hatalmas újdonság.


Borravaló: igazad van szerintem. Én nem adok borravalót, hülyeségnek tartom. Nem az én terhem megfizetni.

2023. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
19%

57

Ismerek én is ilyen nőt. De minimum havi 1.5-2M ftot le kell tenned az asztalra havonta. Mert ugye a semmire nem dobja el a netto 400as leresetét

2023. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
92%

58

Huuu! Hol adják ingyen a házakat?


En fizettem érte. (A lakásomert legalabbis)

Utak? Az én adombol is epitették. Tüz? Az én adombol is fizetik oket! Nem kotelező nekil tuzoltonak menni, sem utepitonek!


Kicsit több alázat részedrol 😊

2023. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!