Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
91%

28

"Remélem a macskáiddal öregszel meg, és nem rontod normális férfi levegőjét."

- Szuper! Örülök, hogy végre egyet ertünk valamiben! 😽😼 Normalis férfi levegőjét pedig nem rontom, a ugyanis normalis ferfi egyetert velem!

Csak akkor nem ertem mire a hiszti..? Hat akkor szuper, nem keresztezzük egymas utját! Jaaa, hogy a hozzám hasonló, diplomás, csinos, értekesebb nők, most hianyoznak a társkeresős piacrol? Hát igen, megertem, hogy neked kellemetlen, hogy már nem elég f*sszal a lábad között születni ahhoz, hogy nőt kapj, de nekem igy sokkal kenyelmesebb! Maradok az egyedüllétnél, ha nincs megfelelő ferfi!


"Férfi: szeretnék családot alapítani veled, 10 elvárásból 7-8-at teljesítek, a többin dolgozzunk együtt közösen.

Te: nem elég jó, inkább egyedül maradok.

Férfi: Szóval ki tehet róla?"


TE!!!!!!

Mert nem felelsz meg az összes elvarasomnak! (Legalabbis azoknak, amikből nem tudom engedni)


Es nincs is 10 elvarasom, ha mád itt tartunk!

5 dolognak kéne megfelni, 5nek! de sokotoknak meg ez sem megy!!!!


1, Fogyaszthato személyiseg

2, Én vagyok az első! Nem anyad, nem a haverok.

3, Van lakasod, autód, megfelelő egzisztenciád. (Tehat keresel legalább annyit mint én)

4, Apolt, igenyes külső!

5, Egyenlő félként vagyok kezelve.


Ennyi, ennyinek kéne megfelelni!

2023. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
17%

29: Nem gyenge érv, csak nem értetted meg a lényegét, de akkor leírom mégegyszer.

Ez a gondolkodásmód, hogy nem felel meg valaki a hatalmas, irreális elvárásaimnak, meg a beképzeltség hogy mit tud nyújtani hogy én feladjam a szingliségem... nos, ez a hozzáállás ahhoz vezet, hogy nem lesz gyerek, család, és néhány generáción belül összeomolna, kihalna a társadalom.

2023. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
100%

@32

És? Akkor mi van? Akkor áldozza fel magát az összes nő???

2023. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
16%

31: Te hisztizel. Én azt kérdeztem az elején, mit nyújtasz te? Ezt az egyszerű kérdést azóta sem tudod megválaszolni.

Senkit nem érdekel a diplomád, rajtad kívül, egyébként sem jelent sokat önmagában manapság. Beképzelt, öntelt idióta vagy, és felnőtt nőként nem tudod mi kell egy férfinak.

Aki értékes, az tudja magáról, és mások is észreveszik, és el is kapkodják huszonéves korában. Csak az ilyen elviselhetetlen némbernek mint te, kell hangoztatnia hogy ő mennyire jó állítólag, de persze tök jó egyedül a macskákkal!


Spoiler alert: így van, nincs számodra megfelelő férfi AKI TÉGED AKAR - és nem csak max egy éjszakára. Nem vagy olyan jó, se különleges.

Lejjebb adsz az elvárásokból, előveszed a kompromisszum-készséged, vagy szokod egyedül.

2023. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
93%

34

Mint irtam: Jobb egyedül, mint olyannal, aki nem felel meg az elvárásaimnak.

A macska pedig nem lakásba valo

2023. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
16%
33: Mindként nem, mindkét fél áldozatokat hoz, ahhoz hogy működjön egy családi egység. Amikor gyereked van, akkor az lesz az elsődleges, nem a te saját önző individualista vágyaid meg elvárásaid. De agymosott modern feminista nőként nem tudsz viszonyítani ehhez, teljességgel idegen számodra ez.
2023. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
93%

32, akkor ez következik. De, nem fog, legalábbis a mi életünkben. Aztán, ha úgy van, majd jönnek más népek, legyen az a cigányság, a feketék, a kínaiak, akik kiszorítják az európait. Ha már kellemetlen ebben az országban, majd másikba mennek át a fehérek és a kevésbé szapora népek összeolvadnak lassan olyan országokban, ahol ők lesznek többségben.

Ez a természet rendje. Nem fogok azért szülni, mert valaki szerint ez tarsadalmi érdek. Főleg nem 3-4 gyereket, mert ennyi kéne a növekedéshez.

Értettem amit írtál. De, nem az én dolgom. Az én dolgom a saját életem és, amennyiben szülök, az utód életének biztosítása egy kényelmes szinten, mind érzelmileg, mind anyagilag. Ennyi. Annak az egy utódnak kell a lehető legtöbb lehetőséget biztosítanom, ha ugyan szülök. Nem tenyészkanca vagyok egy telepen.

2023. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
39%
Köszönjük utolsó. Senki nem kényszerít semmire. Természetesen ha a te beteg agyadban a családi élet egy kényszer ahol a nő csak szenvedhet akkor hidd ezt és kíméld meg magad valamint a leendő férjed/gyerekeid életét a mérgező mentalitásodtól. Jó lesz neked egyedül vagy egy igényeidnek megfelelő férfivel aki reméljük tőled semmit nem fog elvárni, főleg nem hagyományos női értékeket.
2023. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
31%
A barátom diplomás, nekem "csak" technikusi végzettségem van. Mindkét elődöm diplomás volt, egyikükkel sem lehetett irodalomról, zenéről, színházról, filmekről, történelemről, politikáról beszélgetni. Velem lehet.
2023. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
17%

37: De, simán bekövetkezhet, sőt, még spékeld meg ezt extrákkal: erőforrások hiánya, környezetszennyezés, háború, nukleáris fenyegetés, stb. Ez már régóta csak hanyatlás, végjáték.


Kicsit el vagy tévedve, mert, igen, pont ez a dolgod... A természetben a férfi megteremti az élethez szükséges erőforrásokat, a nő megszüli és gondozza az utódot. Alapelemeire lebontva ez a lényege az életnek.

De kérlek, te mint bölcs, ugyan világosítsál már fel engem oh tudatlant, hogy mi a 'dolgod'. Mi az értelme az egésznek?

Hogy bulizzál, szórakozz, élvezkedj? Önző materialista céljaid hajhászd, aztán meghalj gyerek nélkül? Azt tudtad hogy azok a nők akiknek nem jött össze gyerek az életükben, soha nem lesznek igazán boldogok, kiteljesedettek? Csak gondoltam szólok...

Egyre több ilyen nő van mint te, teljesen idegen számukra a család, gyerek gondolata. Mennyire bizarr ez...

A modern feminizmus agymosásának áldozatai.

2023. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!