Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
0%

19: Egy egyszerű kérdést nem tudsz megválaszolni, hogy mit nyújtasz, mit hozol a kapcsolatba.


Sajnálom hogy tőlem kell megtudnod felnőtt nőként: egy férfi konkrétan leszarja a végzettséged, hogy mit dolgozol, mennyire vagy jó benne, stb.

Mert nőt keresünk, nem férfit. Feminin, nem maszkulin kvalitásokat.


Nem tartod erénynek, mert agymosott vagy, női testbe bújt karrierista.


De van baj, nagyon is van baj.

Mert egy feminin nő és egy maszkulin férfi szükségeltetik a családalapításhoz. A társadalom, emberiség fenntartásához.

Társkeresési krízis alakult ki már egy ideje, és folyamatosan romlik a helyzet.


Szóval hiába próbálod ezt az egészet magadnak igazolni, bebeszélni hogy tök jó így minden rendben. Egyáltalán nem.

2023. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
46%

21

Nem az enyem a bejegyzés, de igaz! Leszarom, mit nyujtok nőként, majd ÉN eldöntöm, ki felel meg az én elvárásaimnak, és ki nem! És ha megfelel akkor vagy én is megfelelek neki, vagy ha nem, akkor inkább maradok egyedül. Mert inkabb vagyunk egyedül, mint egy szarkupaccal! Romlik a helyzet? Iiiigen muci?? Mi baj, nem csicskulnak be a nők? Köszi, jobb egyedül.

2023. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
0%

22: Hát igen, ilyen személyiséggel nem csodálom, hogy egyedül vagy, mert senki nem tud elviselni téged.


Leszarhatod, csak lehet hogy mindenki hülyének fog nézni, mert tudod, ha van egy rakás elvárás, akkor jogos és fair megkérdezni hogy ugyan mit nyújtasz akkor.


Igen, romlik a helyzet, de túlságosan önző, együgyű vagy, és a saját orrodnál nem látsz tovább ahhoz, hogy felfogjál súlyos társadalmi problémákat.

A szád hatalmas, de közben azt is elfelejted, hogy az egyetlen oka amiért te egyáltalán életben vagy most, az az, hogy egy férfi és nő családot alapított és felnevelt. Ha a szülőd is ilyen primitív, önző, szűklátókörű személy lett volna mint te, és azt mondja, jobb egyedül, akkor te meg sem születtél volna, hogy itt írogathasd a hülyeségeid.

2023. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
28%
#21 Már ne is haragudj, de ki a francot érdekel, hogy mit tud nyújtani? A lényeg az, hogy mit vár el!
2023. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
0%

24: Nem is tudom, talán például a férfit, akitől elvárja azokat a dolgokat?...

Normális vagy?

2023. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjátok szegény öntudatos, erős nőt, még a végén ráébred hogy nem ő az univerzum közepe és tart egy kis önvizsgálatot. ;)
2023. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
42%

26

Nem vagyok az univerzum kozepe, de nem vagyok a férfiak szolgája sem! Nem azért elek, hogy mgefeleljek bárkinek, meg bárkinek ugráljak! És igen, akkor egyedül maradok.

Kit erdekel mit tudok nyujtani? Engem az erdekel, TE mit tudsz nyujtani azért, hogy feladjam a szingliségemet. Ugy nezem semmit.

A nepessegfogyast, meg elég undorito dolog a nők nyakába varrni, a férfiak ugyanugy tehetnek rola, ha nem jobban....

2023. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
4%

"A nepessegfogyast, meg elég undorito dolog a nők nyakába varrni, a férfiak ugyanugy tehetnek rola, ha nem jobban...."


Miért is? Te mondtad pont, hogy inkább lennél egyedül.


Férfi: szeretnék családot alapítani veled, 10 elvárásból 7-8-at teljesítek, a többin dolgozzunk együtt közösen.

Te: nem elég jó, inkább egyedül maradok.

Férfi: ...

Szóval ki tehet róla?


Szart se ér a szingliséged, ahogy mondtam, meg se születtél volna ha a saját gondolkodásmódodból indulsz ki!


Remélem a macskáiddal öregszel meg, és nem rontod normális férfi levegőjét.

2023. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
74%

28, a te logikád alapján normális férfi rá se nézne nem?

Amúgy, aki nem születik meg, annak nem gond, hogy nem létezik. Szóval, ez egy gyenge érv. Én nem érzem magam annyira különlegesnek, hogy a világ megállna, ha nem lennék. Ellenben, ha anyukám nem dönt úgy, hogy benne marad egy szar házasságban, hanem legkésőbb akkor elválik, mikor ez először komolyan szóba is került, lett volna egy db gyereke apámtól és egy boldog élete. Sőt, adott esetben még pár gyereke mástól. Én egyik esetben se születek meg. Nem érzem akkora gondnak. De, nem így döntött. Így lett 3 gyereke apámtól, köztük én és egy elb@szott házasságban eltöltött boldogtalan élete. Tiszta buli.

Szerintem minden ember a saját életéért felelős, illetve, ha lesz gyermeke, annak a jólétéért, amíg az fel nem nő. Ennyi. A világ, a társadalom, te, vagy más idegen nem az én bajom.

2023. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%
Nos talán nem neten kéne ismerkedni. :D
2023. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!