Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nőknek ez a diploma mániájuk, amikor Magyarországon egy átlag ételfutár 8 általánossal több pénzt keres mint egy átlag mérnök?

Figyelt kérdés
Mégis az van, hogy már nem csak hogy nem írnak vissza a nem-diplomás férfiaknak, ennél rosszabb a helyzet. Egyre több nő - ahol van rá lehetőség - beállítja hogy csak diplomás férfiak tekinthessék meg egyáltalán az adatlapját... Minek? Amikor már akkora túlképzés van diplomásokból ebben az országban, hogy kevesebbet keresnek mint egy melós.
2023. okt. 10. 01:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
16%

"sajat ertékrendem a fontos"


Kalap szart nem ér az értékrended. Karrier, meg pénz, materializmus, külsőségek - ez megy. Mégis boldogtalan, magányos vagy. És az is maradsz, boldogtalan, gyermektelen macskás nő.

2023. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
33%

60: Mekkora egy low IQ kretén vagy te, atyaég.

Nem az számít ki fizette, hanem ki valósította meg. Tessék nyugodtan nőként menni házat építeni, meg tűzoltónak. Sok szerencsét.

Persze, nincs szükséged férfiakra.

2023. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
77%

61

Hol írtam olyat, hogy magányos vagyok? 😵

Vannak barataim! A macska pedog továbbra sem lakasba való!


Azt értem hogy az értékrendem, a te érdekeiddel ellentétes! 😇 de ez igy marad, ha tetszik, ha nem!

Nő vagyok, vagyis akkor kapok férfit amikor akarok! 30 évesen is dönthetek igy, es egy.ilyen szarkupacra, mint amilyen te vagy, 40 évesen is bőven lesz lehetőségem berántani a mamahotelből, ha akkor ugy döbtök, (szerintem nem fogok) hogy nem jó egyedül a futókapcsolatokkal, kalandokkal. De addig megadnám az esélyt az értekes férfiaknak.

2023. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
92%

62

Nincs is! A mikrokornyezetemben biztos nincs.

Miert mennék? Nekem teljesen jó a klimás iroda! Ajánlom az útepitőknek is, kötetlen munkaidő, netto 600as fizetesről indulsz, cafeteria, magankorházi ellatas, ezeket mind biztositja a szemét amerikai multi ahol dolgozom. Várom a CV.ket! :)

Diploma nem kell, de 2 nyelvtudás igen. (Az angolon felul persze, de az alap) 😇

2023. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
37%
#58 A hipergámiának semmi köze ahhoz, amit leírsz, te buta, beképzelt, maradi pöcs. Hozott egy jó döntést, amitől boldogabb lett. Te meg válaszd folyamatosan a rosszabb lehetőséget, mert nyilván a férfiak természete nem ilyen.
2023. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
94%

"Addig is kérlek hagyd meg nekünk hogy igazi nőket keressünk, akik még hajlandóak felvállalni a te szerinted iszonyatos teherrel járó anyaszerepet. Elárulom neked, szerencsére még léteznek ilyen nők :)"


Akkor miért győzködsz minket?

Aggodsz értünk? Aligha!

(Neked egy szolgalelkü nő kell, aki mos, főz, takarit rád, a "hagyományos "ertékrendet" képviseli

miközben nem keresel tul sokat, tehát, te viszont nem tudod megteremteni a biztos egzisztenciat, ergo nem kepviseled a tradicionális értékeket)

Azert győzködsz itt minket, mert egyreszt, nincs ilyen nő...Nornalis nő, nem áll szolgának melléd...és mert azt hiszed, ezzel letöröd az önbizalmunkat, es majd ettől mi is beállunk csicskának! Ellenkezőleg, most még inkabb azt érzem, hogy jó egyedül., mert a fajtád ott van mindenhol, lehetetlen kikerülni.

2023. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
19%

Barát az nem párkapcsolat, se nem család.

Igen, kapsz férfit bármikor, szexre. Szexre még kövér nő is kaphat bármikor, csettintésre, ez teljesen jelentéktelen, mindenki tudja.

Elköteleződés már más kérdés. Csak ugye elviselhetetlen a személyiséged.


Esélyt adsz az értékes férfiaknak? Oh, hogy oda ne rohanjunk.

Az értékes férfiak anyának és feleségnek való kedves, tradicionális lányt keresnek családalapításhoz. Nem egy karrierista, maszkulin, egójába és pénzébe szerelmes idiótát mint te.


Az útépítő legalább valódi értéket teremt a világban, veled ellentétben.


65: mielőtt kioktatni próbálsz, légy tisztában a fogalmakkal. PONTOSAN az a hipergámia amit leírt; túlnőtte, nem volt elég jó. Nem az a lényeg hogy azonnal talál cserét, vagy később.

2023. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
16%

"es majd ettől mi is beállunk csicskának"

Ez is csak a modern feminizmus agymosása, hogy te így fogod fel.

A férfi egész nap dolgozik, hogy megteremtse a családjának a tőle telhető legjobbat. A nő pedig örömmel rendben tartja az otthont, gondozza a gyerekeket, ez természetes, automatikusan jön neki. Nem az jár a fejében hogy jaj én szolga vagyok. Nem. Ez a tradicionális modell.

2023. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
93%

68

De keresel annyit, hogy a nőnek ne kelljen dolgoznia?

2023. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%
Fentebb még azt irtad, elmész te gyesre szivesen. Abban hol a tradicio?
2023. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!