Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért háborodnak fel, ha egy férfi megkérdi, mennyit kell költeni rájuk?

Figyelt kérdés
Miközben másik oldalról meg megy, hogy az első randin ennyit meg annyit fizessen a pasi, az eljegyzési gyűrű annyit meg annyit érjen, a fazon "járjon előrébb az életben", keressen x összeggel többet stb.
ma 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
He?
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Úgy érted, miért háborodnának fel, ha meg mernéd tőlük kérdezni.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék erre mit mondani, fogalmam sincs, mennyibe kerülök havonta.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem úgy kéne kérdezned, hogy mennyi a tarifa
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Te jó ég!

Még jó, hogy egy ilyen kérdés (élőben feltéve) szűrőként is funkcionál.

ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborodok fel. De foglalt vagyok.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Most ha én tőlem bárki ilyet kérdezne, én megmutatnám merre van az ajtó! Engem ne akarjon leírni egy aranyásó, pénzéhes nőnek! Ezt kérdezni gusztustalan.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A.J. Christian mondta: Az emberek időzített őrültek. Egyik helyen felveszik a frusztrációt, és egy másikon, máskor, másik emberen leadják.

Értelmezhetetlen az egész annak, aki csak a másodikat érzékeli, hogy mi történik itt.

Ez tényleg szó szerint egy őrültség, őrjöngés.

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborodnék fel.Legalább derüljön ki, ha sóher.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, rá mennyit kell költeni? Mi a matek? Hogy számoljuk ezt?

Enélkül lehetetlen megmondani.

Aztán a matekozgatás után elbúcsúzhatunk.

Én annyit várok el, amennyim van, amennyit adok. De a matematikai egyenlet érdekelne, ami kimutatja, kire mennyit kell költeni.

ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!