Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért háborodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért háborodnak fel, ha egy férfi megkérdi, mennyit kell költeni rájuk?

Figyelt kérdés
Miközben másik oldalról meg megy, hogy az első randin ennyit meg annyit fizessen a pasi, az eljegyzési gyűrű annyit meg annyit érjen, a fazon "járjon előrébb az életben", keressen x összeggel többet stb.
ma 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Én nem háborodok fel.

Rám nem sokat.Randin eddig még nem fizettem,nem is fogok.Évente egy normális május kosár,25-30 ezer.

És egy szép gyémántgyűrű,ha odajutunk.Ez kb 4-500 ezer.

Nem kell nyaraltatni,mindent fizetek magamnak.Tudok spórolni.Együttélés után pedig közös kassza.

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

#11 4-500ezer egy gyűrűre? Na ne röhögtess..

Inkább max 10-20ezer! Értelmesebb dolgokra is el lehet költeni azt a pénzt mint egy darab fémkarikára...

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha már a jegygyűrű a kérdés, én a karika gyűrűt preferálom majd "jegygyűrűnek". Nem vagyok gyűrűs, egyet hajlandó vagyok viselni, minek a gyémántos is?
ma 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Pedig félmilliós gyűrűm lesz.Nekem ez az értelmes.Tudom minden ócska szarra ellehet verni ennyi pénzt,de nekem ilyen kell,ilyet kapok.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
amiért a pasik sértődnek meg azon a válaszon, hogy "többet mint ami neked van"
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. tehát már csak az áron alkudozunk?
ma 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem izgat, hogy, hogyan kell ezt kiszámolni. Én igénytelen vagyok, első randik séta + kávé, esetleg meki, mozi ilyesmik. Nem szeretem se a kötött programot, se az egyhelyben üldögélést. Ennek legyen az első két randi alatt mondjuk egy tizes az ára. A 3. randin legkésőbb eldől a kérdés, hogy akarok komolyat belőle, vagy sem. Ha nem, akkor amelyik randin ez eldől, fizetem a részem, tehát, annyit bukik, amit az első, vagy első két randin állt, ha lesz folytatás, akkor az egyiket én, a másikat ő lesz a rendszer. A barátaimmal és a volt párjaimmal is ez volt a rendszer. Azt meg végképp nem tudom számszerüsíteni, hogy vesz egy csokit, vagy joghurtot nekem a boltban, egyrészt, mert sok mindenen múlik, másrészt, mert én is igyekszem kedveskedni a kapcsolat alatt.

Szóval, így néz ki a matek? Vagy valami bonyolultabb?

ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Matematikus, Ön?
ma 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És ha ő anyutól jön, és hozzám költözne, akkor ő a kuurva?
ma 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!