Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel az itteni nők, ha a férfi ismerkedés során rájön arra, hogy a csaj nincs vele anyagilag egyszinten és dobja a csajt?

Figyelt kérdés
Fordítva ez nem probléma, de ha a férfi dob egy nőt mert az vele nincs egyszinten, akkor már rögtön pár feminista betámadja a tagot.
2023. dec. 28. 14:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne anyagilag egy szinten lenni? Nekem volt már nálam csóróbb és sokkal gazdagabb pasim is, sose ezt néztem. Azt tudod, hogy egy kapcsolathoz egész más dolgoknak kell klappolnia?
2023. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Én csak kérdezek, nincs ilyen gondom jelenleg. Az elmúlt időszakban volt 2-3 kérdés ezzel a témával kapcsolatban és rögtön a kérdező volt támadva. Ellenben korábban máshol olvastam, hogy ha a pasinak nincs lakása, jó fizetése akkor kvázi "kuka".
2023. dec. 28. 14:12
 3/47 anonim ***** válasza:
71%
Én nem háborodok fel. Az is biztos hogy semmi köze az anyagi dolgaimhoz.
2023. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van, a nőnek sincs köze a férfi anyagi helyzetéhez, nem erről kell szólni egy ismerkedésnek.
2023. dec. 28. 14:17
 5/47 anonim ***** válasza:
59%

A fasziknak az az egy dolguk az életben, hogy pénzt keressenek xd A nő nézzen ki jól, szül, szoptat, babázik, gyereket nevel, háztartást vezet és emellett még a karriert is mi építsük? Neked meg csak a töködet kelljen vakargatni egész nap?


De jó, tegyük fel, hogy nem akartok gyereket, akkor sem hinném, hogy neked bármi gond származik abból, ha nem keres nettó milliót a barátnőd. Csak ha az a célod, hogy élősködj rajta.

2023. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

A "szülés és szoptatás" kártyát engedd is el, tart három évig max, nem mentség arra, hogy nincs igényed arra, hogy magadat eltudd tartani normális keretek között.


A gyereknevelés közös dolog, a háztartásvezetés is.

2023. dec. 28. 14:23
 7/47 anonim ***** válasza:
77%
Én nem problémázok ezen. Mindenkinek meg lehet az elvárása, ha valami nem tetszik inkább menjen, mint hogy együtt szenvedjenek.
2023. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%
Férfiak által vezetett, férfiakra szabott világban az egyetlen dolgod férfiként, hogy pénzt keress. Ha férfi létedre ez ennyire nehezedre esik, akkor ne a csajozáson gondolkodj. Nosza, ott a LinkedIn, kommentelj oda, a gyakori helyett, hátha összejön egy jó állás, és akkor nem fog ennyire fájni, hogy költeni kell egy nőre.
2023. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
8 - Kinek fáj? :D Nem az a baj, ha fizetni kell egy nyaralást, hanem az, ha valaki rajtad élősködik és kb egy sheines rendelést alig tud kifizetni. Ha nincs igénye arra, hogy magad eltudd tartani, akkor a legtöbb normális csávónak biztosan nem fogsz kelleni. :D
2023. dec. 28. 14:29
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

#6 ezért nem kellesz te egy nőnek sem. Aki a “szülés és szoptatás” témát csak egy pár évig tartó semmiségnek tekinti, nem pedig kőkemény fárasztó 0-24-es feladatnak, az kicsit sem tiszteli a nőket és nem is való neki gyerek, család. Egyébként meg én nettó 500 ezret keresek, tehát bőven el tudom tartani magam, azokat a nőket én is gáznak gondolom, akik mondjuk 250-et keresnek és ELVÁRJÁK, hogy el legyenek tartva, se baromi egyszerű a képlet, nem kell ilyenekkel ismerkedni.


“A gyereknevelés közös dolog, a háztartásvezetés is.”


Aha, pont ezt láttam karácsonykor is minden vendégségben, anyukák sürögnek forognak sütnek főznek gyerekeket vendégsereget látják el, apukák meg addig ledőltek aludni meg tévézni. Sosem lesz a gyereknevelés háztartás 50-50. Ez most is 80-20 a nők javára.

2023. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!